כדורגל ישראליליגת העל

למען החטופים ולזכר הנרצחים והנופלים: המחוות של מכבי חיפה

החולצות המיוחדות, הנעליים וכפפות השוער עם הכיתובים הייחודים - הירוקים הטביעו סיסמאות של הזדהות עם המדינה לקראת המפגש מול ויאריאל הערב (חמישי, 19:45). עובדיה לשחקנים: ''אנחנו בשליחות המדינה''

מכבי חיפה "תארח" הערב (חמישי, 19:45) בלרנקה שבקפריסין את ויאריאל, במסגרת המחזור הרביעי של שלב הבתים בליגה האירופית, ובכך תחזור לשחק לראשונה מאז השבת השחורה של ה-7 באוקטובר. בצל המלחמה וכאות הזדהות תעלה הערב הקבוצה למשחק עם מספר סמלים לאומיים. על חולצת המשחק יתנוסס דגל ישראל, כאשר שחקנים ואנשי צוות יעלו עם כיתוב על הנעליים "עם ישראל חי" ו"ביחד ננצח". במקביל, על כפפות השוער הודפס דגל ישראל.

מנכ"ל מכבי חיפה, איציק עובדיה, שוחח עם השחקנים ואמר להם: "קשה להתרכז בכדורגל כשהחיילים שלנו במלחמה, אבל זו המשימה שלנו. זה לא משחק רגיל עבורנו, אנחנו בשליחות של מדינת ישראל. יש לנו מחויבות לנרצחים ולחטופים להמשיך לשחק למרות תחושת האבל, דווקא כדי שכולם יראו וייראו כי הרי לא אבדה תקוותנו ועם ישראל חי". נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, סגנו עוזי מור ואור שחר ינחתו במהלך היום בקפריסין ויהיו באצטדיון. במשחק צפוי להיות נוכח גם שגריר ישראל בקפריסין, אורן אנוליק.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button