כדורגל ישראליליגת העל

ללא בושה: האם אופ"א תקנוס את מכבי חיפה על דקת הדומיה?

בהתאחדות האירופאית אמנם אישרו לירוקים דקת דומיה מול ויאריאל, אך ברוב צביעותם לא אהבו את העובדה שיוחדה רק לקורבנות הישראלים. במכבי חיפה הגיבו: ''זה הסיפור שלנו ואנחנו לא מתחרטים אפילו לרגע''

כנראה שאין גבול לאטימות ולצביעות בכדורגל האירופי. לאחר שכבר אישרה למכבי חיפה לערוך דקת דומיה לזכר קורבנות הטבח שביצע ארגון הטרור חמאס בשבת השחורה של ה-7 באוקטובר, מסתבר היום (רביעי) שאופ"א החליטה ברוב צביעותה לנזוף במכבי חיפה שדקת הדומיה נגד ויאריאל יוחדה רק לקורבנות הישראלים ולא לכל ההרוגים מתחילת המלחמה.

השחקנים לפני תחילת המשחק (מכבי חיפה, האתר הרשמי)

במכבי חיפה הגיבו לאופ"א, שעשויה להטיל על הירוקים קנס כספי בשל הטקסט שהוקרא: "זה הסיפור שלנו. 1,400 נרצחים, בהם תינוקות, ילדים, נשים שאף נאנסו. טבח מחריד. אין פה שום סימטריה. החיילים שלנו יצאו למלחמה צודקת, מלחמת אין ברירה להשיב את 240 החטופים ולהשיב את ביטחון אזרחי ישראל, מול ארגון טרור צמא דם, רצחני ונאצי. זה הסיפור שלנו וזו האמירה שלנו. אנחנו לא מתחרטים לרגע".

המפגש עם הילדים (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

בנושא אחר, אנשי מחלקת הנוער, בראשות מנהלת המחלקה, עופר פביאן, הגיעו דרומה יחד עם שגריר המועדון, ציון מרילי. הביקור החל בבית השנטי במדבר שבשדה בוקר, שם נמצאים ילדים ונוער בסיכון ובסכנת חיים ואליהם הצטרפו מפונים ששוכנו בבית השנטי ובמלון קדמה בשדה בוקר. לאחר מכן המשיכו למצפה רמון להיפגש עם ילדים שפונו מבתיהם בקיבוץ ארז. הצוות דיבר איתם, העביר להם אימון מלא, חילק שי מתנת המועדון ושיחק איתם.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW