כדורגל ישראליליגת העל

"לכל אליפות יש את הייחודיות שלה, אנחנו רוצים שקין יישאר"

אחרי שכבש את השער השני ב-0:3 על הפועל ב''ש במשחק ההכתרה, מגן מכבי ת''א הוסיף: ''אליפות מתוקה עם הרבה עליות וירידות, לא מחפשים הערכה מבחוץ''. שחר: ''עברנו עונה לא פשוטה, אין מילים לתאר את האושר''

מכבי תל אביב ניצחה אמש (שבת) את הפועל באר שבע 0:3 באצטדיון בלומפילד לעיני הקהל שלה וזכתה באליפות ה-24 בתולדותיה, והשישית בעידן מיץ' גולדהאר. זוהי האליפות הראשונה של רובי קין בעונתו המלאה הראשונה כמאמן ראשי והרביעית של ערן זהבי במדים הצהובים. עבור כובש השער השני, אופיר דוידזאדה, מדובר באליפות שלישית במכבי תל אביב ורביעית בקריירה. המגן אמר בסיום: "לכל אליפות יש את הייחודיות שלה. נכון שבאליפות הראשונה, לעומת האליפות הזאת, הייתי הרבה יותר דומיננטי, אבל זה לא משנה כי בסוף זה משחק קבוצתי וכל אחד תרם לאליפות".

דוידזאדה הוסיף: "כל תואר הוא מיוחד והמטרה שלנו כשאנחנו בקבוצות מהילדים היא לזכות בתארים. אין הרגשה טובה מזאת שרובי קין אמר שהוא רוצה אותי בעונה הבאה. לי זה נותן תחושה מדהימה. אלה המטרות שלי כשאני עולה לשחק כדורגל. הערכה מבחוץ היא לא משהו שאנחנו מתעסקים בו. זו הייתה אליפות מתוקה עם הרבה עליות וירידות, כל כך רצינו את זה והכי מגיע לנו בעולם אם מסתכלים על זה – עם אירופה והמלחמה. החטופים מעבר להכל,שיחזרו כמה שיותר מהר. אני פרגנתי ודחפתי את רוי רביבו. רובי מאמן מדהים ואנחנו רוצים שיישאר. השער שלי? אני חושב שאני צריך להאמין בעצמי התקפית".

אופיר דוידזאדה חוגג (מוטי קדוש)

הקשר עידו שחר, שכבש את השער השלישי: "בתור ילד שגדל באקדמיה וגדל לאורך כל הדרך, החלום שלך זה לזכות באליפות עם הקבוצה הבוגרת ואני כל כך שמח. אין לי מילים לתאר כמה אני שמח וכמה אני נרגש ומאושר. כמעט כל שנה זכינו באליפות באקדמיה, אבל זה לא משתווה לאליפות אחת בבוגרים. אני מאוד שמח, מגיע קרדיט ענק לכל הקבוצה. זאת הייתה עונה לא פשוטה עם המלחמה, אירופה ששיחקנו רק בחוץ. בסוף, במבחן התוצאה עשינו עונה גדולה – גם בליגה וגם באירופה שהגענו לשמינית גמר ושיחקנו רק משחק אחד בבית, גם לקחנו גביע טוטו. אני מאוד שמח. זאת הייתה עונה לא רגילה, אבל יותר מהכל, כל העליות והירידות. זה שהובלנו ב-10 הפרש ומכבי חיפה חזרו ושוב ברחנו להם. זה מראה על אופי של קבוצה, אופי של מועדון. אנחנו ווינרים, המועדון הזה ווינרי וזה ב-DNA של המועדון הזה".

שחר הוסיף: "בתחילת העונה פחות שיחקתי והקבוצה רצה באותו הרכב פחות או יותר, אז לא היה יותר מדי מה לשנות ומגיע להם כל הקרדיט. אני מאמין בעצמי, מאוד האמנתי שאקבל את הצ'אנס ואקח אותו. אני שמח מאוד שהמועדון נתן לי את האמון הזה. רובי קין ווינר, נתן לנו רוגע – גם בשלבים לחוצים של העונה כשמכבי חיפה קצת חזרו. הוא היה במעמדים האלה, יודע מה לעשות ולתת מילים טובות, לתקן איפה שצריך. זה בונוס מאוד גדול שהוא מאמן ויכול לתת מהניסיון שלו" האם רובי יישאר? "זה משהו שההנהלה והמועדון יחליטו. בשיחות איתנו הוא מרוכז מאוד עכשיו בהשגת האליפות. הוא מאוד מקצוען ומה שמעבר זה לא בשליטתי. זכות ללמוד כדורגל תחתיו".

עידו שחר חוגג (ישי נאמן)

הקשר סיכם: "זה מסתיים הכי מתוק שאפשר. הייתה עונה לא פשוטה שצריך ללמוד מזה. זה בונה אותי לעתיד בתור שחקן. אני שמח מאוד שבסוף נתנו לי את הקרדיט, לקחתי אותו והייתי שותף לעונה המדהימה הזאת. מי שלא יפרגן זה שלו. אנחנו בקבוצה יודעים שעשינו עונה מטורפת. אולי בחוץ לא מרגישים את זה, אבל העונה עם המלחמה, הטיסות, כל שבועיים בחו"ל. עונה מאוד קשה. עשינו עונה מטורפת ומדהימה, המועדון הזה ווינר וידע לצאת מהסיטואציות הקשות בצורה הכי טובה שיש. מי שרוצה לזלזל, שיזלזל. מיץ' גולדהאר כבודו במקומו מונח. מה שהוא עושה במועדון הזה, זה מטורף. מגיע לו כל הקרדיט. זה הלך לכיוון שלנו, תמיד טוב שהוא בא".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW