כדורגל ישראליליגת העל

לירן סרדל ממשיך בהפועל חיפה: "מזמן הפך לבית השני שלי"

הקשר חתם על חוזה לשנתיים נוספות וישלים 13 עונות במועדון היחיד שבו שיחק בקריירה: ''נקווה שנעשה עונה מוצלחת כמו העונה הקודמת ואף יותר''. יואב כץ: ''לירן אחד מהמנהיגים של הקבוצה ויש לו חלק גדול בהצלחות''

הפועל חיפה הודיעה היום (שני) שקפטן הקבוצה לירן סרדל חתם היום (שני) לשתי עונות שיהיו העונות ה-12 וה-13 שלו במועדון היחיד בו שיחק מאז החל לשחק כדורגל בגיל 5.

לסרדל (29) 264 הופעות ליגה עם הקבוצה (שלישי בכל הזמנים) 322 הופעות בכל המסגרות. הוא זכה עם הקבוצה בגביע המדינה, אלוף האלופים והעפיל איתה 3 פעמים לפליאוף העליון.

סרדל אמר לאחר החתימה: "אני מודה ליואב כץ ולרוני לוי על האמון. שמח להמשיך במועדון שכבר הפך מזמן לבית השני שלי. נקווה שנעשה עונה מוצלחת כמו העונה הקודמת ואולי יותר מזה".

הבעלים יואב כץ: "אנו שמחים שלירן ממשיך איתנו לעוד שתי עונות. לירן אחד מהמנהיגים של הקבוצה ויש לו חלק גדול בהצלחות שלנו. ממשיכים קדימה בבניית הסגל".

אגב ללירן סרדל מוקדש פרק מיוחד ב"ספר המאה" של המועדון שנכתב לציון מאה שנה להקמת קבוצת הכדורגל של הפועל חיפה. הספר יראה אור בשבועות הקרובים ובו הסיפור המרתק של סרדל שכאמור מעולם לא לבש מדים אחרים מלבד אלה של הפועל חיפה.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW