ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

לינוי אשרם חגגה: "הנבחרת עשתה הישג היסטורי ומטורף"

האלופה האולימפית מטוקיו, שנכנסה לצוות האימון של נבחרת ההתעמלות האמנותית, הגיבה למדליית הזהב שלהן באליפות העולם: ''אין לי קול ואפשר לשמוע, כמה צרחנו''. סמופלוב: ''זה אושר, אין מילים להסביר את זה''

חגיגות גדולות בנבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית באליפות העולם בוולנסיה לאחר ההישג ההיסטורי, הזכייה במדליית הזהב בתחרות הקרב רב – שנה לפני המשחקים האולימפיים בפריס. דיאנה סברצוב, אופיר שחם, רומי פריצקי, שני בקנוב, הדר פרידמן וליזה בנצ'וק עלו לפודיום לקבל את המדליה, כאשר מאחורי הקלעים חיכו בין היתר יו"ר איגוד ההתעמלות אבי שגיא, המנכ"לית שרית שנער, וכל אנשי הצוות המורחב.

האלופה האולימפית מטוקיו, לינוי אשרם, שמשמשת כעוזרת המאמנת: "אפשר לשמוע על הקול שלי כמה התרגשנו אתמול וכמה צרחנו אתמול. עשינו הישג היסטורי מטורף. הבנות עובדות קשה ונתנו את כל כולנו כדי שהן יצליחו. אנחנו עדיין לא בשיאנו. יש לפנינו את המשחקים האולימפיים בשנה הבאה, ונמשיך לעבוד קשה ולהשקיע בתקווה להביא הישג גם בפריס".

נבחרת ישראל (באדיבות איגוד ההתעמלות)

המאמנת אלה סמופלוב הייתה נרגשת: "עבדנו כל כך קשה, כל הצוות, ואז אנחנו אלופות עולם בלילה אחד. זה אושר, אין מילים להסביר את זה, אבל זו עבודה קשה, צוות ואחדות. אנחנו מהבוקר ועד הלילה ביחד, ומרגישים את זה. אנחנו אלופות עולם".

מנהלת הנבחרת הקבוצתית נטשה אסמולוב אמרה: "אני גאה בהישג שלנו, נבחרת ישראל אלופת עולם. הסוד של ההצלחה זה העבודה המשותפת של הצוות המדהים שלנו, הצוות המנצח. תודה רבה לאיגוד ההתעמלות שליווה אותנו כל הדרך. תודה רבה לכל מי שקשור ועזר להצלחה שלנו. אנחנו אלופות עולם".

יו"ר איגוד ההתעמלות אבי שגיא סיכם: "עשינו היסטוריה באליפות. דריה אטמנוב השיגה כרטיס לפריס, איילת והצוות שלה הביאו את ההישגים האלה ועשו עבודה פנומנלית. אני רוצה להודות להם ולכם, עם ישראל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW