כדורסלכדורסל נשים

ליגת העל לנשים תתארך לשלושה סיבובים, מתווה הזרות יישמר

הדירקטוריון קיבל החלטות שיחולו מעונת 2024/25: העונה תוארך בחודש נוסף, מתווה הזרות יישאר על כנו. יו"ר המנהלת, בר דוד: ''צעד חשוב לתנופה של כדורסל הנשים. החלטנו להמשיך ולחזק את השחקניות הישראליות''

דירקטוריון מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל, החליט היום (שלישי) על מספר שינויים במבנה הליגה, החל מהעונה הקרובה, עונת 24/25. בין ההחלטות שהתקבלו, נקבע כי העונה תוארך בחודש נוסף, ותשוחק 7 חודשים מלאים. העונה תיפתח ביום 28.10.2024 ותסתיים ביום 28.5.2025, וזאת בהתאם למתווה שסוכם בין יו"ר מנהלת ליגת העל הילה בר דוד לשר התרבות והספורט מיקי זוהר. משחקי טורניר פתיחת העונה יתקיימו במהלך חודש ספטמבר.

עוד נקבע כי הליגה תשוחק בשלושה סיבובים, וכי סדרות הפליאוף ישוחקו במתכונת של הטוב מחמישה משחקים. החלטה נוספת שהתקבלה ברוב קולות, היא להשאיר את מתווה הזרות עליו הוחלט בפתיחת העונה הקודמת, במסגרתו תורשה כל קבוצה לשתף 3 שחקניות זרות מתוכן 2 אמריקאיות ואחת אירופאית ("בוסמנית").

יו"ר המנהלת, הילה בר דוד: "קיבלנו היום מספר החלטות חשובות שימשיכו את התנופה של כדורסל הנשים בשנים האחרונות. הארכנו את משך הליגה, והחלטנו להמשיך ולחזק את השחקניות הישראליות, שהוכיחו השנה שאין להן תחליף. המתווה ייתן מענה לקבוצות שייצגו אותנו בגביע אירופה ויכלול תמריצים כלכליים לפי מיקום, בהתאם למפתח שייקבע בהמשך".

כתבות קשורות

Back to top button