כדורגל ישראלינבחרת ישראל

לוזון לא מתרגש: "למרות הניצחון, יש עוד הרבה מקום לשיפור"

מאמן הנבחרת האולימפית דיבר אחרי ה-1:5 על מכבי חיפה במשחק הכנה: ''זה רק משחק אימון, גם אם היינו מפסידים לא הייתי בפאניקה''. פיינגולד: ''מוזר. תחושות מעורבות''. בנבחרת עושים הכל כדי שחלאיילי יצטרף לסגל

הנבחרת האולימפית תצא מחר (רביעי) למחנה האימונים בפולין, כאשר היום ב-13:00 תתקיים מסיבת העיתונאים שבה יכריז המאמן גיא לוזון על הסגל הסופי לטורניר הכדורגל האולימפי. אמש הנבחרת הביסה 1:5 את מכבי חיפה במשחק אימון ובהתאחדות עושים הכל כדי שגם ענאן חלאיילי יקבל את האישור מאוניון סן ז'ילואז להצטרף לסגל. כזכור, בשל העובדה שלא מדובר בתאריכים בינלאומיים של פיפ"א, קבוצות אינן מחויבות לשחרר שחקנים ולכן חובה להשיג את אישור המועדון הרלוונטי.

המאמן גיא לוזון אמר לאחר הניצחון: "היו דקות לא רעות בכלל גם הגנתית וגם התקפית, אני חושב שיש הרבה מקום לשיפור. זה רק משחק ראשון. אנחנו לא יוצאים מגדרנו כי בסופו של דבר זה רק משחק אימון. מה שחשוב זה שהחבר'ה קיבלו דקות משחק, לא נפצעו ונוכל להמשיך בהכנות. גם אם היינו מפסידים פה לא הייתי נכנס לפאניקה, אז גם ניצחון לא מכניס אותנו לאופוריה. יש לנו עוד חמישה משחקי אימון בדרך ומה שהכי חושב זה להיות בזון ובשיא עד ה-24 ליולי".

עיליי פיינגולד באימון (ההתאחדות לכדורגל)

לוזון הוסיף: "השחקנים פה פחות או יותר באותה רמה. לכל אחד יש את היתרונות שלו, אבל הכי חשוב שבסופו של דבר השלם גדול מסך חלקיו. זה לא מופע של שחקן אחד. כולם טובים, כולם מוכשרים וכולם רוצים מאוד ומה שחשוב זה שהם יפרו אחד את השני אני מבחינתי אעשה כל מה שיעזור לנו להביא את התוצאה הראויה. אנחנו לא מקובעים על שום דבר. מי שייקבע בסופו של דבר את השיטה ואיך לשחק זו היכולות של השחקנים, מה שיהיה טוב להם, טוב לי".

המגן עיליי פיינגולד, ששיחק נגד קבוצתו, אמר: "גיא עבד איתנו, שמנו דגש על עמידה טקטית נכונה. יש שחקנים מוכשרים והבאנו את זה לידי ביטוי במגרש. אני שמח חלקית על התוצאה, כי זו עדיין מכבי חיפה ולא פשוט לשחק מולה. משתדל לשים דברים בצד ולהתרכז במשימה. יש לנו זמן למשחק, וננסה לעשות הטוב ביותר. אוסקר גלוך נותן המון ביטחון, מחכים לו. בטוח שיעזור לנו. צריך להסתכל לאט לאט, לעבור את הבתים והשמיים הם הגבול. הראינו שיש נבחרת טובה. העלייה לאולימפיאדה מכניסה בנו טירוף באופן טבעי".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW