כדורגל ישראליליגיונרים

לואי חלף חתם בארד מהליגה הרומנית, רווה אסייג בסטאל הפולנית

למרות התעניינות מקבוצות ליגת העל, אחד השחקנים הבולטים של מכבי בני ריינה בעונה החולפת בחר בגיל 23 לנסות את מזלו מעבר לים. שחקנה של הפועל עכו מהליגה הלאומית עובר לקבוצה מהליגה הראשונה בפולין

ליגיונר חדש: קשרה של מכבי בני ריינה בעונה החולפת, לואי חלף, חתם היום (שבת) באוטה ארד מהליגה הראשונה ברומניה. הוא סיים את חוזהו בריינה – שם היה אחד הבולטים וסייע לקבוצה לסיים במקום החמישי – ולמרות שהיה מבוקש במסגרת קבוצות בליגת העל, החליט לעבור לתחנה ראשונה בחו"ל.

הקשר בן ה-23, שכבש העונה ארבעה שערי ליגה והוסיף בישול, יצטרף לקבוצה שסיימה במקום השביעי בליגה הרומנית בעונה החולפת. "ברוך הבא לואי!"' נכתב בהודעת המועדון הרומני. "חילף יכול לשחק כקשר התקפי וגם כחלוץ, הוא פתח בעונה החולפת ב-34 משחקים במדי בני ריינה, ואנו מאחלים לו בהצלחה והמון הישגים".

שחקן הפועל עכו בעונה החולפת רווה אסייג חתם בסטאל מהליגה הראשונה בפולין באמצעות סוכניו אדם קידן וגלעד קצב. הוא יצטרף לקבוצה בחוזה לשלוש שנים, וזאת לאחר שב-23/24 היה דמות משמעותית במיוחד בעכו עם 15 שערים ושלושה בישולים ב-31 הופעות ליגה. סטאל עצמה סיימה את העונה האחרונה במקום ה-11 בליגה המקומית, כשלזכותה 43 נקודות.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW