כדורגל ישראליליגת העל

"לה פמיליה" הגיעו לביה"ח בחשד שיש בו מחבלים והתפרעו

חברי הארגון הפרו את הסדר בבית החולים בתל השומר, תוך התלהמות והפרעה בוטה לצוותים הרפואיים. 3 מהם נעצרו כשהחזיקו סכין וסירבו למעצר. למרות שכלל לא אושפז שם מחבל, עשרות התפרעו במקום

בעקבות פוסטים שהתפרסמו ברשתות החברתיות על מחבלים ששוכבים בבית החולים לצד נפגעים ישראליים, עשרות חברי ארגון לה פמיליה הגיעו הערב (רביעי) לבית החולים תל השומר במטרה להיכנס למחלקה בה חשדו שמאושפזים המחבלים מעזה שנתפסו. חשוב לציין שמתברר שבמקום כלל לא היה מחבל מאושפז.

חברי "לה פמיליה", במקור ארגון אוהדים של בית"ר ירושלים, הסתובבו בבית החולים וחיפשו אחר המחבל, שכלל לא היה מאושפז בשיב"א. על פי הדיווחים, רבים מהם התפרעו בבית החולים, קיללו, ירקו על אנשי צוות ערבים, שרו "מוות למחבלים" ו"מוות לערבים". לפי דיווחים שונים, המתפרעים גם קיבלו תמיכה ממספר חברים בארגון אוהדים של בני יהודה. 

מדוברות המשטרה (דן) נמסר: "בשעות האחרונות הגיעו מספר אזרחים למרכז הרפואי שיבא והחלו להפר את הסדר במקום, תוך התלהמות והפרעה בוטה לצוותים הרפואיים במקום, המשטרה הכריזה על התקהלות בלתי חוקית והחלה לפנות בכוח את מפרי הסדר. במהלך הפינוי נעצרו 3 חשודים בגין הפרת הסדר, סירוב למעצר והחזקת סכין. כרגע המשטרה השליטה סדר במקום".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button