כדורידענפים אחרים

לא כוחות: נבחרת הנשים בכדוריד הובסה 35:12 על ידי גרמניה

השחקניות של גלעד מאור לא הצליחו להוות יריב לנבחרת החזקה בבית ב' במוקדמות אליפות אירופה. ביום ראשון יסתיים הקמפיין, כאשר החבורה הישראלית כבר איבדה סיכוי לסיים באחד משלושת המקומות הראשונים

אם לא די בסיטואציה הלא פשוטה שנבחרת הנשים של ישראל בכדוריד נאלצת להתמודד איתה – לשחק את כל ששת משחקי קמפיין מוקדמות אליפות אירופה מחוץ לישראל, כולל "משחקי בית" אצל היריבות – הערב (שבת) הנבחרת פגשה מעצמת כדוריד. את גרמניה, נבחרת שכבר הבטיחה את עלייתה ליורו, וישראל ספגה (במשחק ביתי שהתקיים בהיידלברג) הפסד 35:12 (18:7). הגרמניות נותרו במאזן מושלם בראש הבית. ישראל אחרונה, ומחר היא תחתום שוב בהיידלברג שבגרמניה, מול הנבחרת המקומית, את משחקיה בקמפיין.

קרן טפליצקי מול גרמניה (באדיבות איגוד הכדוריד בגרמניה – Marco Wolf)
מור שאול מול גרמניה (באדיבות איגוד הכדוריד בגרמניה – Marco Wolf)

הנבחרת כאמור קיימה את הקמפיין בשני מוקדים: בסלובקיה, ובגרמניה, ובשניהם כאמור נאלצת לקיים 3 משחקים בכל "לג", תוך 4 ימים. בנוסף לעומס, הנבחרת נאלצת לשחק ללא שתיים מהשחקניות המובילות – שיר וקרט ואניה סטורוז'וק הפצועות שלא הצטרפו למסע. בהתחשב בכך שאחרי שנים רבות הנבחרת שבה להתמודד ברמות הגבוהות של מוקדמות אליפות אירופה (אחרי טורנירי צ'אלנג' מול נבחרות שלא מהדרגים הבכירים) – אפשר גם למצוא נקודות אור – ובחלק ממשחקי הקמפיין היו לא מעטות כאלו במשחקים הקודמים מול אוקראינה וסלובקיה, שנאבקות על הכרטיס השני ליורו.

הערב, קרן טפליצקי הובילה את כובשות הנבחרת עם 4 שערים, מור שאול הוסיפה 3, אנה לזינסקי 2 ועמית איזק, שרה אשורי ושיר גבזה תרמו 1 כ"א. עצירות שוערות: גאיה בן זיקרי 4 עצירות ואגם ניסימזון 3.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW