כדורגל ישראליליגת העל

לאחר תקיפת בת זוגו: איציק זוהר במוסד גמילה מסמים ואלכוהול

ב''כאן'' דווח כי שחקן הכדורגל לשעבר עלה לכותרות בחודש שעבר לאחר שסרטון בו הוא מכה את בת זוגו הגיע למשטרה. לפי הדיווח ב''מאקו'', ''הבית המאזן'' הינו מסגרת טיפולית שמהווה תחליף לאשפוז פסיכיאטרי

לפני מספר שבועות פורסם ברשתות החברתיות סרטון ובו נראה כדורגלן העבר איציק זוהר תוקף באלימות את בת זוגו לשעבר מיטל אדרי כשהוא בגילופין. בעקבות המקרה, אדרי נפרדה מזוהר אך היא לא הגישה נגדו תלונה במשטרה. ואולם, פרקליטות מחוז תל אביב החליטה להגיש נגדו כתב אישום בגין עבירת תקיפה. היום (חמישי) דווח ב"כאן" שזוהר החליט לטפל בעצמו במוסד גמילה שיקומי.

זוהר, כדורגלן העבר של נבחרת ישראל, מכבי תל אביב, בית"ר ירושלים וקבוצות נוספות, החליט לאחרונה לאשפז עצמו ב"בית מאזן", בית שיקומי מסמים ומאלכוהול באזור המרכז, וזאת בעקבות קשיים שאיתם זוהר מתמודד בחייו האישיים. מסביבתו הקרובה של זוהר נמסר ל"כאן חדשות" כי "איציק החליט לקחת פסק זמן ופשוט לטפל בעצמו".

עוד הוסיפו בסביבתו כי "ההחלטה על האשפוז בבית המאזן היא 100% שלו. הוא פשוט היה במקום לא טוב בחיים והוא החליט שהוא חייב לעצור הכול ופשוט לעזור לעצמו בסיוע אנשי מקצוע. יש איתו בבית המאזן גם ניצולי מסיבת נובה ומילואימניקים שיצאו מעזה. זה מקום טיפול מאוד מקצועי ואיציק מקווה שזה ייתן לו את השקט ואת הסיוע שהוא צריך כדי לטפל בבעיות שלו ולחזור לחיים טובים יותר".

לפי המידע שהתפרסם ב"מאקו", הבית המאזן הינו מסגרת טיפולית שמהווה תחליף לאשפוז פסיכיאטרי. עו"ד אביחי חג'בי, שמייצג את זוהר, אמר ל"מאקו" כי "מרשי מצוי כעת בתקופה בה הוא לוקח לעצמו פסק זמן על מנת לבחון את דרכיו. מטבע הדברים פרטיותו חשובה לו ולמשפחתו ונבקש לכבדה. בזמן ובמקום הנכון נפרט את הדברים".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW