גביע המדינהכדורגל ישראליליגת העל

לאחר שהמשטרה לא אישרה תפאורה לגמר: אוהדי ב"ש תוקפים

לקראת גמר הגביע בחמישי מול מכבי פ''ת, אוהדי הקבוצה מבירת הנגב זועמים לאחר שלא אושר להם להכניס דגלים ליציעים בטענה כי הם דליקים: ''ביום שתקבלו הגיון ותבינו שאין קשר בין פירוטכניקה לתפאורה הכל ישתנה''

ארגון אוהדי הפועל באר שבע הוציא היום (שלישי) הודעה בדבר אי אישור המשטרה להכנסת התפאורה לקראת גמר גביע המדינה מול מכבי פתח תקווה שיתקיים ביום חמישי בשעה 20:30, באצטדיון בלומפילד. הקהל של הקבוצה מבירת הנגב זועם על הטענה של המשטרה לפיה התפאורה שתוכננה להיכנס דליקה ולכן לא התקבל בסופו של דבר האישור הנדרש.

בהודעה של ארגון "UltraSouth" נכתב: "ושוב המופע המרכזי הוא של משטרת תל אביב!!! בימים האחרונים התבקשנו להגיש רשימות ציוד עידוד וכרגיל עם משחקי האגו הקבועים המתנו להתעדכן מה מאושר. מבין כל הדברים שהגשנו לאישור, קיבלנו אישור אך ורק לדגלונים בכל האצטדיון! שילמנו מהתרומות שלכם התחלנו לעבוד וראינו כבר את ההכנות שלנו כסגורות. והופ…קיבלנו הודעה שזה מאושר רק בשערים 7-8 ושער 4-5 יישאר ערום מתפאורה! ולמה? בטענה שזה דליק".

אוהדי הפועל ב"ש (חיים בן דוד)

"כי מבחינתכם כל דבר זה דליק…פריסה, בלונים, פלקטים, צעיפים, אז אישרתם דגלים! ומה השתנה אתם שואלים? אחרי שהוכחנו בסרטון למטה שזה לא חומר דליק הגיעה הסצנה מספר מי יודע כמה 'יש מידע מודיעיני'. ואנחנו שוב שואלים? מי נתן לכם את הכוח להחליט איזה ציוד עידוד יכנס למגרשים?! אתם אלה שהורסים את הכדורגל! אתם אלה שיוצרים כעס אצל אוהדי כדורגל! שחררו את האוהדים! כי לא אתם, לא המגנומטרים ולא הקנסות מנהליים שלכם ישברו את האוהדים".

"יום חג לעיר באר שבע ושוב ילדים לא יחוו את החוויה של לנופף בדגלון מסכן כי מישהו למעלה החליט שככה בא לו. ביום שתקבלו הגיון ותבינו שאין קשר בין פירוטכניקה לתפאורה הכל כאן יהיה שונה!!! אז עם כל הכאב שהתרומות שלכם הלכו לפח אנחנו נקבל את ההחלטה ולא נתחנן לאף גורם. לא רוצים לאשר אל תאשרו!".

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW