ענפים אחריםענפים נוספים

לאחר שהוזזה מישראל: אליפות אירופה בכדורמים יוצאת לדרך

התחרות שהוזזה ממכון וינגייט להולנד וקוראטיה בעקבות המלחמה תצא לדרך: ''יוצאים בראש מורם עם נבחרות הנשים והגברים''. נבחרת הגברים תשחק מול סרביה, גרמניה ומלטה; הנשים מול ספרד, איטליה וצרפת

אליפות אירופה בכדורמים לנשים ולגברים תפתח מחר (רביעי) בהולנד ובקרואטיה, בהשתתפות נבחרות ישראל. האליפות שאמורה הייתה להתקיים במכון וינגייט, הוזזה מישראל בעקבות המלחמה ופוצלה לשתי מדינות. בהולנד (איינדהובן) תתקיים אליפות הנשים ובקרואטיה (זאגרב ודוברובניק) אליפות הגברים. עבור נבחרת הנשים הישראלית תהיה זו הופעה רביעית ברציפות באליפות היבשתית, בעוד לנבחרת הגברים תהיה זו הופעה שנייה ברצף ובהיסטוריה. האליפות תמשך כשבועיים, כל המשחקים של נבחרות ישראל ישודרו בערוץ הספורט.

על פי שיטת המשחקים ישנם שני בתים "חזקים" בהם שמונה המדורגות ראשונות מאליפות אירופה האחרונה, ושני בתים נוספים בהם נמצאות המדורגות 9-16 ביבשת. נבחרת הגברים הישראלית שהוגרלה לאחד מהבתים של המדורגות 9-16, תשחק מול סרביה (רביעית באליפות העולם האחרונה), גרמניה ומלטה. נבחרת הנשים שסיימה במקום השישי באליפות אירופה הקודמת בספליט, תשחק באחד מהבתים החזקים והיא תפגוש את ספרד (אלופת אירופה), צרפת ואיטליה. בסיום שלב הבתים יתקיימו משחקי הצלבה אשר יכריעו את העולות לרבע הגמר (שתי הראשונות מכל אחד מהבתים החזקים תעפלנה אוטומטית לשלב הרבע).

יושבת ראש האיגוד, רויטל גלוסקא כהן: "לאחר האכזבה מכך שהאליפות לא תתקיים בישראל, אנחנו יוצאים בראש מורם עם נבחרות הנשים והגברים שלנו כדי להתחרות באליפות היבשתית. שתי הנבחרות עברו הכנה ראויה עם מחנות אימונים בחו״ל, וכולנו תקווה לראות את הכדורמים הישראלי ממשיך להתקדם גם באליפות הקרובה. המטרה היא להעפיל פעם נוספת לאליפות העולם לנשים, ולסיים בטופ 12 בגברים. נעשה את הכל על מנת להעלות מעט חיוך בתקופה קשה זו. אל אל ישראל".

נבחרת הנשים בכדורמים (איגוד הכדורמים)

סגל הנבחרת הגברים: עידו גולדשמידט (קפטן), יהב פייר, מקס סמירנוב, דור קוטר, אורי בוזגלו, יואב רנדלר, רוני גרוס, אור שליין, יובל קלרפלד, קאי הלוי, ולד בגין, תם גרונדלנד, איתי רוט, טל פוטין, עילי בן גל. מאמן: טל גרודמן, עוזר מאמן: רותם צוקרמן, מנהלת נבחרת: ליזה נהרי.

לו״ז משחקי הנבחרת הגברים בשלב הבתים (לפי שעון ישראל):
5/1 ישראל – סרביה בשעה 18:00
7/1 ישראל – מלטה בשעה 18:00
9/1 ישראל – גרמניה בשעה 18:00

סגל הנבחרת הנשים: שונית סטרוגו (קפטנית), מיכל כץ, עלמא יעקבי, יהב פרקש, מריה בוגצ׳נקו, ורוניקה קורדונסקיה, הילה פוטוריאן, ליאור בן דוד, דינה נמקשטנסקי, נועה ססובר, נופר הוכברג, תהל לוי, רוני קקוזין, דר מנקרמן, נגה לוינשטיין. מאמן: דימיטריס מברוטאס, עוזר מאמן: סוטיריס זומפוליאס, מנהלת נבחרת: מירב אולייניק.

לו״ז משחקי הנבחרת הנשים בשלב הבתים (לפי שעון ישראל):
5/1 ישראל – איטליה בשעה 16:00
6/1 ישראל – ספרד בשעה 21:30
7/1 ישראל – צרפת בשעה 16:30

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button