כדורגל ישראליליגת העל

לאזטיץ': "ההחלטה להגיע למכבי תל אביב הייתה קלה מאוד"

המאמן החדש של האלופה התראיין לראשונה ואמר לאתר הרשמי: ''כל המאמנים שדיברתי איתם המליצו לי להגיע לכאן. יש לי אמביציה גדולה מאוד. רוצים לשחק כדורגל חיובי, כזה שממלא את האצטדיון''

עידן ז'רקו לאזטיץ' במכבי תל אביב יצא לדרך באופן רשמי אתמול באימון הפתיחה והיום (רביעי) פורסם באתר הרשמי של האלופה הריאיון הראשון איתו מאז המינוי לתפקיד. לאזטיץ' אמר: "זו הייתה החלטה קלה כי כולם יודעים כמה המועדון הזה גדול. דיברתי עם כל המאמנים שעבדו כאן וכולם המליצו לי על המועדון הזה".

הסרבי הוסיף: "אתם יכולים לדמיין כמה גדולה המוטיבציה שלי, להיות חלק מהמועדון הגדול הזה. כולם אמרו לי דברים טובים על המועדון, על האוהדים וגם על העיר. אנחנו כאן כדי לעשות את המקסימום. אני כבר לא יכול לחכות לפגוש את השחקנים. לראות את האצטדיון המלא ולראות את המשחק כמו שאנחנו רוצים לשחק. כדורגל אטרקטיבי, חיובי ולהבקיע הרבה שערים".

ז'רקו לאזטיץ' (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

על הציפיות מהקבוצה, אמר לאזטיץ': "כאן הציפיות תמיד גבוהות. יש לי אמביציה וזו הסיבה שבחרתי במכבי והסיבה שבגללה עזבתי את הקבוצה שלי. פה אני יכול לזכות בתארים ובכל מפעל ובאירופה ננסה להתקדם יותר מבעבר". לשחקנים אמר: "אם תעשו את העבודה שלכם עם מחויבות ובכל יום תעשו את ה-100% שלכם, לא רק פיזית אלא גם מנטלית ותנסו לעשות את מה שאנחנו עובדים עליו, ואת מה שאנחנו רוצים להשיג, אז לא יהיה אכפת לי אם יהיו טעויות".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW