אתלטיקהענפים אחרים

כ-80 ספורטאים הבטיחו את השתתפותם בגרנד סלאם ירושלים

אתלטיקה: התחרות תצא לדרך ב-19 במאי, כאשר אל האתלטים הבינלאומיים יתווספו בין 50 ל-60 ספורטאים ישראלים. יונתן קפיטולניק: ''מבחינתי אין כמו להתחרות בארץ לעיני הקהל הישראלי החם''

גרנד סלאם ירושלים 2024, שיתקיים לראשונה בישראל ב-19 במאי, כבר ממש מעבר לפינה, ובהתאם לכך ההכנות האדמיניסטרטיביות והמקצועיות בעיצומן. אל התחרות היוקרתית ברמת כסף (SILVER) נרשמו כבר כ-80 אתלטים מחו"ל מ-28 מדינות שונות. אל האתלטים הבינלאומיים יתווספו בין 50 ל-60 ספורטאים ישראלים, ביניהם גם חנה מיננקו, בלסינג אפריפה, יונתן קפיטולניק, אדוה כהן ונועם ממו.

הקופץ לגובה יונתן קפיטולניק סיפר: "מבחינתי אין כמו להתחרות בארץ לעיני הקהל הישראלי החם, ואני מצפה בקוצר רוח לגרנד סלאם. הייתה לי עונת חורף טובה, אבל כמובן שהמטרה האמיתית עוד לפניי, וכרגע אני מתרכז בהשגת הכרטיס גם לאליפות אירופה ברומא וגם למשחקים האולימפיים בפריס. הגרנד סלאם בירושלים הוא תחנה חשובה עבורי בדרך ואני מבטיח לתת שם את כל כולי".

בלסינג אפריפה (צילום: Maxim Dupliy)

יו"ר איגוד האתלטיקה, עמי ברן, אמר: "אני שמח וגאה שעל אף המציאות הביטחונית המורכבת אתלטים ואתלטיות מחו"ל רוצים להגיע להתחרות בישראל בכלל ובירושלים בפרט. אנחנו באיגוד האתלטיקה, יחד עם כל השותפים שלנו, עושים הכל כדי להעמיד את התחרות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כפי שעשינו בתחרויות בינלאומיות קודמות בשנתיים האחרונות".

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "ירושלים, בירת הספורט של ישראל ערוכה לגרנד סלאם ירושלים! במיוחד בתקופה זו, אנו נרגשים לארח את התחרות הבינלאומית והיוקרתית באצטדיון הלאומי בגבעת רם, אליה נרשמו כבר כ-80 אתלטים מחו"ל שיגיעו מ-28 מדינות שונות. 'גרנד סלאם ירושלים' יהווה עוגן נוסף ומרכזי שיחזק את מעמדה של ירושלים כבירת הספורט של ישראל. אני קורא לכל חובבי האתלטיקה והספורט בישראל להגיע וליהנות מחוויה בלתי נשכחת".

כתבות קשורות

Back to top button