כדורגל ישראליליגת העל

כתב אישום יוגש נגד אוהד שתקף אוהד אחר עם מוט ברזל בטדי

המשטרה הודיעה שכתב אישום יוגש נגד אוהד בית''ר ירושלים שחשוד בתקיפת אוהד הפועל ת''א לעיני ביתו הקטינה של הקורבן. תחילה הוא שוחרר ע''י בימ''ש השלום, אך לאחר ערעור המשטרה מעצרו הוארך

המאבק באלימות במגרשים ומחוץ להם: משטרת ישראל הודיעה היום (שישי) כתב אישום יוגש בימים הקרובים כנגד חשוד (24) תושב בית שמש – אוהד בית"ר ירושלים – שתקף אוהד של הפועל תל אביב במוט ברזל ונעצר על ידי השוטרים שהבחינו בכך. על אף החלטת בית משפט שלום אמש לשחררו, הגישה המשטרה ערר בשל חומרת המקרה ומעצרו הוארך בהחלטת המחוזי.

מדוברות המשטרה (ירושלים) נמסר: "ביום שני האחרון במסגרת היערכות רחבה של מחוז ירושלים שבה נטלו חלק מאות שוטרים, לוחמי מג"ב וסדרנים במסגרת משחק הכדורגל באצטדיון טדי בירושלים, החלו בסיום המשחק אירועי הפרת סדר ואלימות מצד מלק מהאוהדים.

"בתוך כך, הבחינו שוטרי יס"מ מחוז ירושלים שפעלו במעטפת הרחובות הסמוכים לאצטדיון בחשוד אוחז בכלי תקיפה- מוט מתכתי, ובאמצעותו היכה אוהד מזדמן שחלף בדרכו בגבו באמצעות המוט והפיל אותו על הרצפה, כל זאת לעיני בתו הקטינה של הקורבן. שוטרי היס"מ ביצעו מרדף רגלי אחר החשוד שניסה להימלט מהמקום.

"בתום מרדף קצר, החשוד נתפס ונעצר על ידי השוטרים והוא הועבר לחקירה בתחנת מוריה של מחוז ירושלים בגין התקיפה. למחרת הוארך מעצרו של החשוד בבית המשפט במספר ימים לטובת מיצוי פעולות החקירה בעניינו. אמש לאחר השלמת חקירת המקרה במשטרה, הוגשה הצהרת תובע מטעם יחידת התביעות המשטרתית במחוז ירושלים בדבר כוונתה להגיש נגדו כתב אישום כבר במהלך הימים הקרובים ובקשה להארכת מעצרו שנדחתה בבית משפט השלום.

"בשל חומרת מעשיו של החשוד, הגישה המשטרה ערר על החלטה זאת. בדיון שהתקיים הבוקר בבית המשפט המחוזי ירושלים, קיבל בית המשפט את בקשת המשטרה והורה על הארכת מעצרו של החשוד ב-3 ימים נוספים, עד לתאריך 8.10, לטובת הכנתו והגשתו של כתב האישום. כמו כן, מעבר למעצרים שבוצעו באותו הלילה, ממשיכה המשטרה בפעולות חקירה לרבות עם גורמי חקירה נוספים כנגד מעורבים במקרי האלימות שהתרחשו לאחר המשחק, זאת במטרה למצות עמם את הדין,.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button