כדורסלליגת העל

כתבי אישום יוגשו כנגד 5 חשודים בלינץ' באוהד הפועל חיפה

המשטרה הודיעה כי היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב ירקון הצליחה לבסס ראיות כנגד 5 חשודים, אוהדי הפועל ת''א, שתקפו יחד אוהד מהקבוצה היריבה וגרמו לו שברים בפניו. היום הוגשה הצהרת תובע

משטרת ישראל הודיעה היום (שני) כי היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב ירקון הצליחה לבסס ראיות כנגד חמישה חשודים, אוהדי הפועל תל אביב, שתקפו יחד אוהד של הפועל חיפה וגרמו לו שברים בפניו. היום הוגשה הצהרת תובע, כאשר אחד מהחשודים הוא קטין והשאר הינם בגירים.

מדוברות המשטרה נמסר כי "על פי החשד, לאחר סיום משחק כדורסל באולם היכלי שלמה ביום 23.3.24, חזרו מספר אוהדים לתוך האולם, כשחלקם רעולי פנים והיכו אוהד מהקבוצה היריבה, תוך שימוש במוטות, חגורות, וחפצים שונים. כתוצאה ממעשיהם פונה האוהד מהאולם לבית החולים כשהוא סובל מחבלות של שברים בפניו ונזקק לטיפול רפואי".

הנער שנעצר בחשד לתקיפה (צילום: דוברות המשטרה)

עוד נמסר כי "מיד בסמוך להתרחשות האירוע פתחה תחנת תל אביב צפון בחקירה וכבר באותו לילה נעצר לחקירה קטין בן 17 תושב תל אביב. עם התקדמות החקירה בימים הסמוכים לכך, נעצרו 4 חשודים נוספים: תושב תל אביב בן 38, תושב רמת גן בן 23, תושב ראשון לציון בן 19 ותושב אור עקיבא בן 24".

במשטרה הוסיפו: "ביום 26.3.24 הטיל מפקד מרחב ירקון, תנ"צ איתן מנשה, את ניהול החקירה על היחידה ללוחמה בפשיעה במרחב ירקון שהמשיכה לאתר חשודים, לאסוף ראיות נגד החשודים ולגבות עדויות מעדי ראייה. בתום חקירה מהירה ויסודית שניהלה היל"פ, הצליחו השוטרים, באמצעי חקירה שונים, לגבש ראיות לבסס את החשד כנגד חמשת החשודים".

במשטרה סיכמו: "מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בתל אביב והיום עם הבשלת החקירה הגישה פרקליטות מחוז תל אביב הצהרת תובע בדבר כוונתה להגיש נגד החשודים כתב אישום בעבירות אלימות ולבקש את מעצרם עד תום ההליכים. משטרת ישראל תגלה אפס סובלנות כלפי אלימות מכל סוג שהוא, לרבות במגרשי הספורט, ותפעל למצות את הדין עם פורעי החוק".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button