כדורגל ישראליליגת העל

כנעאן: "השיקום ארוך, אבל בטוח שאחזור לשחק כדורגל"

קשר אשדוד, שסובל מקרע ברצועה הצולבת ועבר ניתוח שיגרום להיעדר לפחות חצי שנה, שיתף: ''הפציעה הכי קשה שיכולה להיות לספורטאי. לקח לי זמן לעכל, גמרתי את העונה בצורה הכי אכזרית שיכולתי לדמיין''

קשר מ.ס אשדוד מוחמד כנעאן ייעדר לפחות חצי שנה מהמגרשים לאחר שהתברר כי הוא סובל מקרע מלא ברצועה הצולבת ועבר מוקדם יותר השבוע ניתוח בברכו. היום (שישי), כנעאן בן ה-23, שנפצע בתוספת הזמן של המשחק מול מכבי תל אביב במוצאי השבת האחרונה, שיתף בתחושות שלו.

מוחמד כנעאן אחרי הניתוח (דוברות מ.ס אשדוד)

כנעאן כתב: "כמעט שבוע עבר מאז אותו הרגע בו נפלתי על הדשא בבלומפילד, הרגע שבו גמרתי את העונה בצורה הכי אכזרית שיכולתי לדמיין. רגע הפציעה היה רגע קשה מאוד, הרגשתי קליקים בברך וכאבים בצורה שאי אפשר לתאר. קיוויתי שהכאבים יחלפו ושהפציעה תתברר כלא רצינית, אבל אחרי הצילום הגיעה הבשורה "יש לך קרע מלא ברצועה הצולבת"… הפציעה הכי קשה שיכולה להיות לספורטאי. שתקתי, אי אפשר להתכונן לבשורה כזאת, לקח לי זמן לעכל ולהבין שלמגרשים אני לא אחזור בתקופה הקרובה".

עוד הוסיף הקשר: "אני חייב להגיד תודה רבה לכולם על כמות עצומה של הודעות, זה לא מובן מאליו ואני מעריך את זה מאוד. התמיכה הגדולה חיממה לי את הלב ועזרה לי להתאפס על עצמי מהר מאוד. תודה לג'קי בן זקן, נוני אלמוזנינו, אורי ביינרט, ד"ר לינדנר וכל שאר האנשים שדואגים לי לטיפול הכי מקצועי שיש. אני יודע שמחכה לי תקופה קשה ושיקום ארוך מאוד, אבל אני בטוח שאני אעמוד בזה כדי לחזור לעשות את מה שאני הכי אוהב בעולם – לחזור לשחק כדורגל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW