כדורסלליגת העל

כמו בכדורגל: גם ליגת הכדורסל לא תחזור לפני ה-25 בנובמבר

אחרי שנקבע במקור על ה-5.11, המועד נדחה מכיוון והמלחמה עוד בשיאה. במנהלת שוקלים אפשרויות עקב הלו''ז הצפוף וייתכן שיבוטלו משחקי הבית העליון והתחתון, בכל מקרה הליגה לא תועבר לחו''ל ותשוחק רק בישראל

ראשי מנהלת ליגת העל בכדורסל ערכו היום (שני) ישיבה מיוחדת בזום על מנת לדון באפשרויות העומדות בפניהם לקראת פתיחת העונה.

בישיבה הוחלט בין יתר כי התאריך שאליו מכוונת מנהלת הליגה נדחה מה-5 לנובמבר ל-25 בנובמבר, אותו התאריך כמו ליגת העל בכדורגל, וכי האפשרות לארח את המשחקים מחוץ לגבולות ישראל יורדת בשלב זה מהפרק בשל העלויות הגבוהות.

בעקבות הלו"ז הצפוף, בעיקר עבור הקבוצות שמשחקות גם במפעלים האירופיים, נבחנות אפשרויות שונות. אחת מהן שנבדקת היא ביטול משחקי הבית העליון והתחתון, כשהמשמעות תהיה שמיד אחרי שני סיבובי העונה הסדירה ישוחקו שלבי הפלייאוף.

במקביל, מנהלת הליגה הלאומית קיימה אתמול ישיבה בהשתתפות ראשי קבוצות הליגה ויושב ראש איגוד הכדורסל, עמירם הלוי. במסגרת הישיבה הוחלט כי עונת המשחקים לא תיפתח בחודש הקרוב, וזאת בהתאם להתפתחות המצב הביטחוני ובכפוף להנחיות פיקוד העורף.

כמו כן, הוחלט כי תתקיים ישיבת הערכת מצב מדי שבוע בהשתתפות הקבוצות על מנת לדון בדרכי פעולה עתידיים. אנו מייחלים לימים שקטים ובטוחים יותר, שולחים תנחומים למשפחות הנספים, החלמה מהירה לפצועים וחזרתם של השבויים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW