ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

כמובטח: 40% מתקציבי השחקן הישראלי והאיגודים יגיעו כמקדמות

שר הספורט, זוהר, אישר מול החשב הכללי ואגף התקציבים באוצר מקדמות לגופים שהגישו בקשה בגין השחקן הישראלי, על סך 40% מתוך תקציב הספורט לשנת 2024: ''ממשיכים לעשות הכל כדי לסייע לעולם הספורט''

שר התרבות והספורט מיקי זוהר אישר היום מול החשב הכללי ואגף התקציבים באוצר מקדמות לגופים שהגישו בקשה בגין השחקן הישראלי, על סך 40% מתוך תקציב הספורט לשנת 2024.

האגודות שזכאיות לתקציב השחקן הישראלי הגישו ויקבלו בימים הקרובים את המקדמה. בעניין האיגודים והאגודות ישנה התקדמות משמעותית לאור מספר ההגשות הרבות והמשרד עובד על כך שכל הבקשות יוגשו מצד כל הגופים בהקדם האפשרי, על מנת שגם הם יוכלו לקבל מקדמה של 40% לאחר שהדבר אושר על ידי החשב הכללי.

שר התרבות והספורט, מיקי זוהר (צילום: נועם מושקוביץ', דוברות הכנסת)

לאחר דיוני התקציב לשנת 2024, סוכם כי הספורט הישראלי יזכה למקדמה משמעותית בסך 40% מכלל התקציב השנתי שלהם כמקדמות, על מנת שיוכלו לתכנן את צעדיהם ולפעול בצורה מאוזנת ונוחה מבחינה תזרימית. המקדמות יועברו בכפוף להגשת הבקשות במערכת על ידי הגופים.

שר התרבות והספורט מיקי זוהר: "אנו ממשיכים לעשות הכל כדי לסייע לעולם הספורט בתקופה הכל כך מורכבת הזו, תוך מתן מענה לגופים, לאיגודים ולאגודות שהגישו בקשות תמיכה לשנה הקרובה. אני מודה למנכ"ל, לרמ"ט הספורט ולצוות המקצועי במשרד, לחשב הכללי ולאגף התקציבים באוצר על העבודה החשובה בנושא".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW