כדורגל ישראליליגת העל

כיוף: "מוזר להיות פה, הלב שלנו עם אזרחי המדינה ועם החיילים"

שוער מכבי חיפה סיפר על התחושות בסיומו של אימון הקבוצה באצטדיון בלרנקה בו יערך המשחק מול ויאריאל ביום חמישי: ''אושר לא נוכל להביא, אבל לפחות מעט שפיות''. בהתערבות זוארץ: אושרה דקת דומיה לפני המשחק

מכבי חיפה ממשיכה בהכנות לקראת המשחק ביום חמישי ב-19:45 מול ויאריאל, במסגרת המחזור הרביעי של שלב הבתים בליגה האירופית. היום (שלישי) קיימה הקבוצה של מסאי דגו אימון נוסף בלרנקה לקראת המפגש מול הצוללת הצהובה בעוד יומיים.

בתוך כך, בהמשך לבקשת המועדון לציין בעמידת דקה דומיה בפתיחת המשחק את זכר הנרצחים והחטופים במתקפת הטרור דקה דומייה, אופ"א אישרה את הבקשה. האישור התקבל לאחר התערבות יו"ר ההתאחדות שינו זוארץ שפעל מול האחראי על התחרויות באופ"א.

השוער שריף כיוף סיפר לאתר הרשמי על ההכנות הלא פשוטות למשחק: "תקופה לא פשוטה עוברת על כל המדינה, עברנו חודש שהוא סיוט לכולם. ליבנו עם כל האזרחים והחיילים, קצת מוזר לבוא לשחק פה בקפריסין, משחק בית שלנו, אנחנו פה כדי לתת קצת שפיות לכולם, לאוהדים שלנו".

השחקנים באימון (מכבי חיפה, האתר הרשמי)

כיוף הוסיף: "אושר לא נוכל להביא, אבל לפחות משהו שקצת ימשוך את תשומת הלב לכמה דקות. נעשה את המיטב שזה יהיה בצורה הכי טובה, לצערי הכאב הוא גדול, נעשה הכול כדי לנצח את המשחק ולאחר מכן נחזור לארץ, נחזק את המשפחות, החיילים, נהיה איפה שנוכל לעזור. שנדע ימים טובים יותר".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button