כדורגל ישראליליגת העל

כיאל נותח בהצלחה וייעדר כחצי שנה, אלכסיס סופג איומים

קפטן בני סכנין עבר הליך מורכב בשני חלקים על ידי ד''ר פסקין, האורתופד של מכבי חיפה, ויעבור הליך שיקום של כשישה חודשים. בהפועל פ''ת יצאו להגנת השחקן: ''העליהום על ג'ימי אלכסיס חרג מכל פרופורציה''

אחרי שתוקל בצורה חריפה בידי ג'ימי אלכסיס מהפועל פתח תקווה במשחק אתמול באצטדיון שלמה ביטוח, קפטן בני סכנין בירם כיאל עבר היום (ראשון) בהצלחה ניתוח השוק והשוקית, לאחר שתוקל קשות מרגליו של ג'ימי אלכסיס, והוא צפוי להעדר חצי שנה מהמגרשים.

כיאל עבר את הניתוח בביה"ח רמב"ם וההליך נמשך כשעתיים וחצי. מדובר בניתוח מורכב, שהתבצע בשני חלקים, ומי שביצע אותו היה ד"ר בצלאל פסקין, מנהל יחידת ברך במקום והאורתופד של מכבי חיפה. ד"ר פסקין סיפר לבני משפחתו על התהליך שעליו לעבר והנזק שנגרם מהתיקול. מלבד בני משפחתו של כיאל, לצדו של השחקן שוהה גם המנהל הטכני של הקבוצה שמעון הדרי. גם יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ, התקשר לבירם לפני הניתוח ואיחל לו החלמה מהירה.

בירם כיאל אחרי הפציעה (שאול גרינפלד)

במועדון של אלכסיס, הפועל פתח תקווה, פרסמוה הודעה מיוחדת בנושא: "מאז המקרה המצער אתמול בערב, בו נפצע שחקן בני סכנין, בירם כיאל, סופג שחקן הפועל פתח תקוה, ג'ימי אלכסיס, עליהום חריג מכלי התקשורת ומגורמים שונים. המתקפה חריגה בכל קנה מידה, וכללה לעיתים שימוש במילים ובשפה שמוטב היה שלא יאמרו. אלכסיס קיבל אתמול החלטה שגויה במהלך המשחק, החלטה שהובילה לתוצאות קשות ומצערות, ומכאן ההזדמנות לאחל שוב לבירם החלמה מהירה ומלאה".

עוד נכתב בהודעה של העולה החדשה: "למרות זאת, חשוב להבהיר כי ג'ימי לא התכוון ולו לרגע אחד לתוצאה הזו, והעליהום שעובר שחקן זר וצעיר, שאמנם טעה אתמול, חרג מכל פרופורציות וכלל לעיתים שפה בוטה ואמירות גזעניות. ג'ימי עצמו לקח באופן קשה מאוד את האירוע ומתחרט עליו מעמקי נשמתו, ואף רצה להגיע ולבקר את בירם באופן אישי. אנו קוראים להנהלת בני סכנין וגם לכלי התקשורת להרגיע את הרוחות, שהגיעו היום כבר לאיומים רבים שקיבל השחקן".

מוקדם יותר, אלכסיס עצמו כתב באינסטגרם: "אני לא מצליח להירדם, המחשבות אינן עוזבות אותי. הערב הזה היה ערב קשה. לא רק נכשלתי בכך שאכזבתי את החברים שלי לקבוצה, בנוסף פצעתי קולגה בצורה רעה. ללא סיבה, ניסיתי להגיע לכדור בצורה אגרסיבית. איחרתי בהגעה לכדור והרגל ננעצה ברגל שלו בצורה רעה. אני מודע לאגרסיביות שלי ולכדורגל הפיזי שלי, אבל התוצאה של מה שקרה הערב היא הגרועה ביותר שיכולתי לחשוב עליה. מתנצל מהעומק הלב".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW