יורו 2024כדורגל עולמי

כוכב צרפת סיים את היורו? קיליאן אמבאפה שבר את האף וינותח

סגנית אלופת העולם אמנם פתחה את היורו עם 0:1 קשה על אוסטריה, אך הפציעה של הכוכב הגדול מעוררת דאגה. דשאן הודה: ''זה לא נראה טוב בכלל, הנקודה השחורה של המשחק''. שליח ישראל ספורט מדווח מגרמניה

סגנית אלופת העולם נבחרת צרפת פתחה אמש (שני) במסע שלה ביורו 2024 עם ניצחון 0:1 על אוסטריה. הטריקולור נהנו משער עצמי של מקסימיליאן וובר בדקה ה-38 ולמרות יכולת מספיק טובה, המאמן דידייה דשאן רשם את הניצחון ה-100 שלו על הקווים של הנבחרת, כשבאמתחתו עם 30 תוצאות תיקו ו-24 הפסדים. הכוכב הכי גדול של הנבחרת קיליאן אמבאפה רשם החמצת ענק לא אופיינית במחצית השנייה והוחלף לקראת הסיום לאחר שנפגע בצורה קשה באפו ושבר אותו בהתנגשות עם שחקן יריב. הוא הובהל לבית החולים בדיסלדורף, ינותח וכרגע בספק גדול להמשך הטורניר, כאשר ייתכן שיוכל לשחק עם מסיכה.

המאמן דידייה דשאן הודה בסיום: "מצבו של אמבאפה לא טוב, זאת הנקודה השחורה של הערב. טוב שהתחלנו עם ניצחון. היו לנו הזדמנויות, בסך הכל אני מרוצה, הניצחון הוא חשוב. אני מרוצה מהניצחון הראשון, הולנד? נשחק מול יריבה שתשחק אחרי 36 שעות מנוחה יותר מאיתנו. אני רואה את כל המשחקים, הטמפרטורה הייתה חמה יותר. אני מרוצה בסך הכל. יש אצלי היררכיה, החלטתי לשחק עם סאליבה בהגנה. הייתי מוכן ליכולת של קאנטה. הוא חכם, משחק נכון טקטית. גם אדריאן ראביו תרם, כך גם אנטואן גריזמן, אבל קאנטה היה מדהים. ראביו שיחק טוב, בכלל הקישור הערב היה ממש טוב. הם עשו הגנה טובה מאוד. הנבחרת עם אמבאפה יותר חזקה, הוא מוסיף לכל קבוצה. אני לא יודע אם אמבאפה הלך לבית החולים, הצוות הרפואי טיפל בו".

המצטיין במשחק, אנגולו קאנטה, סיכם: "היה טוב לחזור, זה שימח אותי. זה כבוד גדול להיות קפטן. היינו מודאגים מעזיבת קיליאן, אנחנו מקווים שהפציעה שלו לא רצינית. ההרגשה שלי טובה, אני רוצה להמשיך מיכולת המשחק הערב למשחק הבא. ניסינו להקשות על האוסטרים, יש מקום לשיפור, אבל אנחנו מרוצים מהיכולת. הליגה הסעודית טובה, אני משתדל לעשות שם הכל. אני נותן הכל באימונים, זה פרס עבורי להיות פה בסגל. אנחנו רוצים לעזור לסגל עם כל מה שאפשר, יש תמיד מנהיג בקבוצה. מקווים להיות יעילים יותר בהמשך".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW