כדורעףענפים אחרים

כדורעף: נבחרת ישראל ניצחה 2:3 את אוסטריה בסילבר ליג

אחרי הניצחונות על איסלנד (פעמיים) ואיי פארו, ולמרות פיגור משמעותי במערכה החמישית, ישראל השיגה ניצחון רביעי ברציפות והתבססה בראשות הבית של הטורניר היוקרתי: ''הראינו אופי וחזרנו כמו גברים''

ניצחון אדיר הערב (ראשון) לנבחרת ישראל לגברים בכדורעף מול אוסטריה בסילבר ליג 2:3 (23:25, 17:25, 28:26, 25:23, 14:16) לאחר שישראל הייתה כבר בפיגור 4:9 ו- 7:12 במערכה החמישית. זה היה ניצחונה הרביעי ברציפות של ישראל בטורניר והיא מבססת את מקומה בראשות הבית.

המשחק נערך בצפון מקדוניה שם מארחת ישראל את הבית בשל המלחמה בישראל. הטורניר הבא ייערך בשבוע הבא באוסטריה ולאחריו שתי הנבחרות המדורגות ראשונות בבית הכולל גם את איסלנד ואיי פארו ישחקו במשחק על ההעפלה לגולדן ליג בשנה הבאה. בנבחרת ישראל הצטיינו מארק רורה עם 24 נקודות ושי ליברמן עם 23 נקודות.  

המוסר של הנבחרת, נועם אריאל: "היה משחק מאוד ארוך באולם חם שהיה קשה לשחק בו. שתי המערכות הראשונות הלכו לנו ואז הם חזרו והיה 2:2 והרגשנו שבורים. במערכה החמישית הם כבר הובילו  4:9 והראינו אופי וחזרנו כמו גברים ואני שמח שזו המשפחה שלי. אנחנו יודעים שאלו ימים מאוד קשים במדינה, גם בצפון וגם בעזה. הלב איתכם, עם כל התושבים ועם כל המדינה. זה כבוד גדול מהרגיל לשחק עם הסמל של ישראל".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW