כדורעףענפים אחרים

כדורעף: מכבי תל אביב תשוב לאירופה ותשחק בגביע האתגר

לאחר שבעונה שעברה נאלצו לפרוש מהתחרות אחרי טבח ה-7.10 בשל קשיים שהערימה יריבה אלבנית, הצהובים יחזרו לשחק במפעל של ה-CEV בנובמבר. נבחנות אפשרויות למקרה שלא יוכלו לארח בארץ

קבוצת הכדורעף של מכבי יעדים תל אביב, האלופה ומחזיקת הגביע, חוזרת לשחק באירופה בעונת המשחקים הקרובה 2024/2025 ושוב במסגרת גביע האתגר של ה-CEV. מכבי יעדים תל אביב תחל את הופעתה בגביע האתגר בחודש נובמבר, בסיבוב השני של המפעל, שלב בו ייקחו חלק 32 הגדולות.

הגרלת המשחקים תתקיים בלוקסמבורג ביום שלישי הבא (16 בחודש, 13:00 שעון ישראל). בהגרלה יקבע מי תהיה יריבתה הראשונה של מכבי יעדים תל אביב. ראשי המועדון בוחנים מספר אפשרויות בהן תארח הקבוצה את המשחקים הביתיים במידה ולא ניתן יהיה לארח בישראל את משחקי הבית.

אלופת המדינה בכדורעף (רינת ורדי, באדיבות מכבי "יעדים" תל אביב)

כזכור, בעונה שעברה נאלצה מכבי יעדים לפרוש מהשתתפות בגביע האתגר בגלל קשיים שהערימה יריבתה טיראנה מאלבניה, בשלב הראשון וסירובה לקיים את ההתמודדות בין השתיים כחודש לאחר הטבח ב-7 באוקטובר במדינה ניטראלית.

העונה האחרונה בה השתתפה מכבי יעדים תל אביב בגביע האתגר הייתה עונת 2022/2023 בה הקבוצה עשתה היסטוריה כשלראשונה הגיעה לגמר גביע האתגר. מכבי תל אביב הדיחה בשלבים המוקדמים את קבוצת הפאר פאוק סלוניקי (יוון) ואת אומוניה ניקוסיה (קפריסין) ופונטה בסטארדו (פורטוגל), עד שנוצחה בגמר לאולימפיאקוס החזקה. זו הייתה עונה בה הקשר של הקבוצה עם הקהל הגיע לשיא עם תצוגות עידוד בלתי נשכחות בהדר יוסף ובמשחק הגמר בדרייב אין בו כ- 3000 אוהדי הקבוצה מילאו את האולם ומכירת הכרטיסים הסתיימה תוך 2 דקות מפתיחתה.

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW