כדורעףענפים אחרים

כדורעף: הליברו אומרי רויטמן מצטרף למכבי יעדים תל אביב

דאבליסטית הכדורעף מצרפת לשורותיה את הליברו הבינלאומי של ישראל אומרי רויטמן (24, 1.78 מטר) ששיחק בארבע השנים האחרונות במדי הפועל מטה אשר/עכו: ''מועדון המכוון גובה ומשתדרג כל הזמן''

דאבליסטית הכדורעף מכבי יעדים תל אביב מצרפת לשורותיה את הליברו הבינלאומי של ישראל אומרי רויטמן (24, 1.78 מטר) ששיחק בארבע השנים האחרונות במדי הפועל מטה אשר/עכו וזכה אתה בגביע המדינה בעונת המשחקים 2021/2022.

רויטמן גדל בקבוצת הנוער של הפועל המעפיל/ מעין ואף שיחק במדי הקבוצה הבוגרת של המועדון בליגת העל ממנה עבר לעונה אחת להפועל כפר סבא ובהמשך להפועל מטה אשר/עכו.

אומרי רויטמן (צילום: מכבי יעדים תל אביב)

אומרי רויטמן, המוכר כאוהד מושבע של מכבי תל אביב מצטרף לקבוצה שכבר כילד עקב אחריה ואף היה מגיע להרבה מאד אימונים ומשחקים שלה, עם מי שהיה מאמן הקבוצה זוהר בר נצר בן קיבוץ המעפיל, ואף שימש באימונים כמחזיר כדורים.

לאחר חתימת ההסכם אמר אומרי רויטמן: "כבוד גדול עבורי להצטרף לקבוצת הכדורעף של מכבי יעדים תל אביב. זהו מועדון גדול המכוון גבוה ומשתדרג כל הזמן. אני שמח להיות שותף לתהליך, בתקווה שנניב פירות של הצלחה ונעמוד ביעדים המקצועיים שהוצבו בפנינו. אנסה להביא אתי לקבוצה קור רוח, מנהיגות, אכפתיות אחדות ו-ווינריות ולתת למועדון לב גדול".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button