ענפים אחריםענפים נוספים

כדורמים: ניצחון ומקום תשיעי לנבחרת הנשים, הפסד לגברים

נבחרת הנשים בכדורמים גברה 12:13 על סרביה ובכך סיימה את דרכה באליפות אירופה - ולא תיסע לפריס. הקפטנית, שונית סטרוגו: ''רצינו לסיים בשמונה הראשונות ולהעפיל לאליפות העולם, חשוב שסיימנו במקום התשיעי''

נבחרת הנשים של ישראל בכדורמים גברה היום (חמישי) 12-13 דרמטי על נבחרת סרביה וסיימה במקום ה-9 באליפות אירופה. נבחרת הגברים הפסידה לסלובקיה 15-9 והיא תשחק בשבת (12:15) מול סלובניה/מלטה במשחק על מקומות 15-16. להצגת השחקנים והשחקניות הופיעו הנבחרות עם דיסקיות וסרטים צהובים למען שחרור החטופים. זאת לאחר מאמצים רבים והפעלת לחץ מצד יושבת ראש האיגוד רויטל גלוסקא ומנכ"ל האיגוד עמית אבנר, ומצד שר הספורט ח"כ מיקי זוהר אשר שיגר מכתב להנהלת האיגוד האירופי.

ישראל – סרביה

כמו בשני המשחקים האחרונים של הנבחרת, גם הפעם הרבע הראשון הסתיים בתוצאה 3-3 כאשר לישראל כובשות נועה ססובר, עלמא יעקבי ומריה בוגצ'נקו. רבע שני לא טוב של הנבחרת בו הבקיעה רק שער אחד מידה של יעקבי, קבע יתרון סרבי 4-7 במחצית. ברבע השלישי חזרה ישראל למשחק בעזרת שערים של ורוניקה קורדונסקייה, הילה פוטוריאן, בוגצ'נקו ושונית סטרוגו, ובסיומו רק 8-9 לסרביה. חמישה שערים של יעקבי, בוגצ'נקו (צמד) ותהל לוי (צמד) ברבע המכריע הפכו את התוצאה, ובסיום כאמור 12-13 לכחולות לבנות אשר מסיימות במקום התשיעי ביבשת.

קפטנית הנבחרת, שונית סטרוגו: "לא התחלנו טוב אבל אני שמחה שהצלחנו מנטלית ופיזית לחזור למשחק. רצינו לסיים בשמונה הראשונות ולהעפיל לאליפות העולם. לצערנו לא הצלחנו, אבל זה חשוב שידענו להתגבר על זה ולסיים את האליפות במקום התשיעי".

כבשו לישראל: מריה בוגצ'נקו (4), עלמא יעקבי (3), תהל לוי (2), הילה פוטוריאן, שונית סטרוגו, נועה ססובר, ורוניקה קורדונסקייה.

ישראל – סלובקיה

ישראל פתחה טוב יותר ועלתה על הלוח עם שני שערים של אורי בוזגלו ועידו גולדשמידט. עד לסיום הרבע הראשון הפכה סלובקיה את התוצאה ליתרון 2-4. ברבע השני שלושער של גולדשמידט קבע שוויון ובמחצית 5-5. ארבעה שערים של הסלובקים ברבע השלישי ללא מענה ישראלי, הורידו את הקבוצות לקראת הרבע המכריע כאשר לוח התוצאות מראה 5-9. בשמונה הדקות האחרונות שישה שערים סלובקים וארבעה של רוני גרוס (צמד) ויואב רנדלר (צמד) קבעו את תוצאת המשחק, 9-15.

כבשו לישראל: עידו גולדשמידט (4), רוני גרוס (2), יואב רנדלר (2), אורי בוזגלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW