ענפים אחריםענפים נוספים

כדורמים: נבחרת הנשים הביסה את צ'כיה, הגברים הפסידו לגרמניה

נבחרת הנשים ניצחה ללא בעיה 5:18 את הצ'כיות ותתחרה מול סרביה ביום חמישי בקרב על מקומות 9-10. הגברים נכנעו למאנשאפט וישחקו מול הנבחרת שתסיים שלישית בבית במסגרת משחקי הדירוג על מקומות 13-16

נבחרת הנשים של ישראל בכדורמים הביסה היום (שלישי) 5:18 את נבחרת צ'כיה במשחקי הדירוג של אליפות אירופה שנערכת בהולנד, מריה בוגצ'נקו הצטיינה עם שבעה שערים. בעקבות הניצחון, תשחק ישראל ביום חמישי הקרוב (14:30) מול סרביה בהתמודדות על מקומות 9-10. זמן קצר לאחר ניצחון הנשים, הפסידה נבחרת הגברים 14:8 לגרמניה במשחק שנעל את שלב הבתים. ביום חמישי (18:45) ישחקו הכחולים לבנים מול הנבחרת שתסיים שלישית בבית ד׳ במסגרת משחקי הדירוג 13-16.

ישראל – צ'כיה

בדומה למשחק מול בריטניה גם הפעם הרבע הראשון היה צמוד והסתיים בתוצאה 3-3 כאשר לישראל כובשות מריה בוגצ'נקו, תהל לוי וורוניקה קורדונסקייה. רבע שני חד צדדי לחלוטין הסתיים עם רביעייה ישראלית של בוגצ'נקו (צמד) ושל הילה פוטוריאן (צמד), ובמחצית 3-7 כחול לבן. שלושה שערים נוספים של בוגצ'נקו ואחד נוסף של דינה נמקשטנסקי הגדילו את היתרון של הישראליות ובתום הרבע השלישי לוח התוצאות הראה 4-11. ברבע האחרון הייתה רק נבחרת אחת בבריכה – נגה לוינשטיין (צמד), נועה ססובר, שונית סטרוגו (צמד), בוגצ'נקו וקורדונסקייה הובילו את ישראל לניצחון ענק 5-18.

כבשו לישראל: מריה בוגצ'נקו (7), ורוניקה קורדונסקייה (2), הילה פוטוריאן (2), שונית סטרוגו (2), נגה לוינשטיין (2), דינה נמקשטנסקי, נועה ססובר, תהל לוי.

ישראל – גרמניה

הגרמנים פתחו טוב יותר את המשחק ועד לסיום הרבע הראשון עלו ליתרון 3-6, לישראל כבשו יובל קלרפלד, דור קוטר ועידו גולדשמידט. שערים של ולד בגין וגולדשמידט ברבע השני לא עזרו לישראל לצמק את התוצאה, ובמחצית גרמניה הוליכה 5-9. רבע שלישי חלש התקפית של הנבחרת הסתיים ביתרון 6-12 לגרמנים כשאת השער הישראלי כובש רוני גרוס. שערים של גולדשמידט ודור קוטר ברבע האחרון בתוספת לשניים של גרמניה, קבעו את תוצאת המשחק, 8-14.

כבשו לישראל: עידו גולדשמידט (3), יובל קלרפלד, דור קוטר, ולד בגין, רוני גרוס, דור קוטר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW