ענפים אחריםענפים נוספים

כדורמים: הפסד דרמטי לגברים מול מלטה, הנשים הפסידו לצרפת

אליפות אירופה בהולנד ובקרואטיה: נבחרת הגברים הפסידה בתום משחק דרמטי 13:11 למלטה, בעוד שהנשים נכנעו 16:8 לצרפת וישחקו היום (שני) בהצלבה מול בריטניה, שם ייקבע מי תעפיל לרבע הגמר של התחרות

אליפות אירופה בכדורמים נמשכה הערב (ראשון) בהולנד ובקרואטיה. נבחרת הנשים הישראלית ספגה הפסד 16-8 לנבחרת צרפת, ונבחרת הגברים הפסידה 13-11 דרמטי לנבחרת מלטה לאחר שהובילה לאורך רוב שלבי המשחק. הנשים תשחקנה מחר בהצלבה מול בריטניה והגברים מחרתיים במחזור הסיום של שלב הבתים מול גרמניה.

ישראל – צרפת

רבע ראשון צמוד מאוד הסתיים בתוצאה 3-4 לצרפת, כאשר לישראל כובשות שונית סטרוגו, מריה בוגצ'נקו ויהב פרקש. ברבע השני שערים של עלמא יעקבי וורוניקה קורדונסקייה אל מול חמישה שערים של הצרפתיות, קבעו את תוצאת המחצית, 5-9 לטריקולור. בריחה נוספת של צרפת ברבע השלישי קבעה 6-12, לכחולות לבנות כבשה יעקבי. ברבע האחרון שערים של תהל לוי וליאור בן דוד לא הספיקו כדי לצמק, ובסיום 8-16 לצרפת.

כבשו לישראל: עלמא יעקבי (2), שונית סטרוגו, מריה בוגצ'נקו, יהב פרקש, ורוניקה קורדונסקייה, תהל לוי, ליאור בן דוד. מחר (18:30) תפגוש ישראל את נבחרת בריטניה במשחק ההצלבה שיקבע מי תעפיל לשלב רבע הגמר.

נבחרת הגברים בכדורמים (איגוד הכדורמים)

ישראל – מלטה

ישראל פתחה טוב את המשחק ועד לסיום הרבע הראשון עלתה ליתרון 2-5 משערים של אור שליין (צמד), רוני גרוס, תם גרונדלנד וולד בגין. ברבע השני כבשו גרוס (צמד נוסף) ויואב רנדלר עבור ישראל ובמחצית 5-8 לשחקנים של טל גרודמן. המלטזים הצליחו לחזור למשחק ברבע השלישי, כאשר שערים נוספים של רנדלר וגרוס משאירים את ישראל ביתרון של שני שערים, 8-10. הרבע המכריע התאפיין בשליטה של מלטה שהצליחה להפוך את התוצאה ולנצח 11-13, את השער הישראלי כבש דור קוטר.

כבשו לישראל: רוני גרוס (4), אור שליין (2), יואב רנדלר (2), תם גרונדלנד, ולד בגין, דור קוטר. מחרתיים תשחק נבחרת הגברים הישראלית מול נבחרת גרמניה (18:00) במשחק שינעל את שלב הבתים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW