כדורגל ישראליליגת העל

כדורגלן העבר איציק זוהר מואשם בתקיפה ואיומים כלפי זוגתו

לבית משפט השלום ברמלה הוגש היום (שלישי) כתב אישום נגד שחקן נבחרת ישראל בכדורגל לשעבר, איציק זוהר, בגין תקיפת בת זוגו ואיומים כלפיה. כתב האישום חושף כי התקיפה אירעה לפני כחודשיים, בלובי הבניין שבו נמצאת דירתם המשותפת של בני הזוג בבאר יעקב. כתב האישום שהוגש נגד זוהר מתאר מה קרה בערב שבו תקף לכאורה את בת זוגו.

"ביום 16.4.24 בסמוך לשעה 00:41 חזרו המתלוננת והנאשם אשר היה תחת השפעת אלכוהול, מבילוי משותף ובין השניים התגלע ויכוח שטיבו אינו ידוע למאשימה", נכתב בכתב האישום. "בנסיבות המתוארות, נכנס הנאשם לבניין והמתלוננת עמדה מחוץ לבניין. או אז, יצא הנאשם מהבניין, ניגש למתלוננת, אחז בה בחוזקה כשהוא קומץ את ידו הימנית לאגרוף, ומכוונו לעברה של המתלוננת, ודחף אותה לעבר חלון הזכוכית של לובי הבניין. מיד ובסמוך, אחז הנאשם בחוזקה בשערה של המתלוננת והכניסה לתוך לובי הבניין".

לפי כתב האישום, "לאחר שנכנסו זוהר והמתלוננת ללובי הבניין, התיישבה המתלוננת על רצפת הלובי, בעוד הנאשם התקרב אליה בצורה מאיימת. בהמשך, הלך הנאשם לעבר מעלית הבניין כשהשניים ממשיכים להתווכח. או אז, שב הנאשם לכיוונה של המתלוננת, בעוד המתלוננת הולכת לאחור, דחף אותה לעבר קיר הלובי, והמתלוננת התיישבה על רצפת הלובי. בהמשך, יצאו הנאשם והמתלוננת מהבניין. במעשיו המתוארים לעיל תקף הנאשם את המתלוננת שלא כדין, וכן איים צליה בהתנהגותו שלא כדין על מנת להפחידה או להקניטה".

לזוהר מיוחסות עבירות של תקיפת סתם של בן זוג ואיומים. סנגורו של זוהר, עורך הדין ניר ליסטר, מסר בתגובה: "איציק מעולם לא נהג בדרך לא ראויה כלפי אף אחד אף פעם. לא נחקר בגין העניין הזה ולא נעצר. גם בת זוגו לא הגישה תלונה ולא נחקרה. לא ברור לי למה ואיך הוגש כתב אישום".

ניידת משטרה (דוברות המשטרה)

בנושא אחר, אלמונים השליכו הלילה (בין שלישי לרביעי) רימון לעבר בית שבו התגורר עד לאחרונה אלי טביב בכפר שמריהו. מדוברות המשטרה נמסר: "במשטרת ישראל התקבלו בלילה דיווחים על השלכת רימון רסס לעבר בית ברחוב קרן היסוד בכפר שמריהו. אין נפגעים אולם נגרם נזק. כוחות משטרה הגיעו מקום, אספו ממצאים וראיות ופתחו בחקירה. הרקע פלילי".

באתר "פוסטה" דווח כי מדובר בבית נטוש שעד לאחרונה התגורר בו איש העסקים אלי טביב, שהחזיק בכמה קבוצות מהגדולות בכדורגל הישראלי – בין היתר הפועל תל אביב ובית"ר ירושלים. לפני כחודשיים וחצי, התפוצץ חזיז ליד ביתו. כמו כן, בעבר היו מספר התנכלויות כלפיו, כולל שימוש בנשק חם, לרבות רימונים.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW