ג'ודוענפים אחרים

כבוד לג'ודו הישראלי: השופט עופר בן צבי נבחר לשפוט בפריס

לראשונה בענף הג'ודו, ישראלי ינהל קרבות באולימפיאדה. עוד לפני כן ישפוט באליפות העולם. בן צבי: ''כבוד גדול ואחריות כבדה. לא שוכח את החטופים''. פונטי: ''גאווה גדולה לאיגוד הג'ודו הישראלי וכבוד גדול לעופר''

גאווה גדולה לאיגוד הג'ודו הישראלי כאשר עופר בן צבי, שופט הג'ודו הוותיק וחבר ועדת השיפוט, נבחר היום (רביעי) לשפוט במשחקים האולימפיים בפריס. עופר, שופט בינלאומי שנים ארוכות וחבר ועדת השיפוט, קיבל את הבשורה המרגשת לפני מספר ימים, כשעוד לפני כן ישפוט באליפות העולם באבו-דאבי, גם באליפות זו יהיה בן צבי הישראלי הראשון אי פעם. יש לציין כי רק 16 שופטים מכל בעולם ישפטו באולימפיאדה ובן-צבי יהיה אחד מהם.

יו"ר איגוד הג'ודו, משה פונטי: "גאווה גדולה לאיגוד הג׳ודו הישראלי, וכבוד גדול לעופר ששנים ארוכות הוא אחד ממובילי נושא השיפוט בג'ודו הישראלי. הישג אדיר להיות אחד מבין 16 שישפטו באולימפיאדה, ובמיוחד שעופר נבחר גם לשפוט באליפות העולם וגם באולימפיאדה, מדהים".

עופר בן צבי מסר: "אני מודה לאיגוד הג'ודו וליו"ר פונטי על התמיכה, מודה לוועדת השיפוט וליו"ר לאון קוטלר על שיתוף הפעולה והעזרה. קיבלתי כבוד גדול מוועדת השיפוט הבינלאומית אבל בצידה אחריות כבדה לספורטאים ולמאמנים שהולכים להשתתף באולימפיאדה ובאליפות העולם. אני בעצם נציג של מערך השיפוט הישראלי וכבוד גדול בשבילי להיות בפריס, אני לא שוכח לרגע את החטופים, את החללים של צה"ל בכלל ושל נציגי ענף הג'ודו בפרט ומאחל לבריאות כל הלוחמים שלנו. אני גם נציגם שם".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW