כדורגל ישראליליגת העל

יש אישור: מהמחזור הקרוב – 15 אלף איש במשחקי ליגת העל

יו''ר מנהלת הליגות בכדורגל, ארז כלפון, הודיע על הגדלת כמות הקהל באצטדיוני הכדורגל בישראל. שר הספורט מיקי זוהר: ''מקווה כי הרחבת המתווה תביא לרוח ספורטיבית חזקה ולמשחק טוב יותר ובטוח''

מנהלת הליגות הודיעה הערב (רביעי) כי בהתאם להנחיות פיקוד העורף המעודכנות, החל ממחזור המשחקים שייערך בסוף השבוע הקרוב (מחזור 13 בליגת העל ומחזור 15 בליגה הלאומית), ניתן להכניס 15,000 אנשים (כולל כל בעלי התפקידים באצטדיון). כזכור, הנחיות פיקוד העורף למשמע אזעקה באצטדיון הן להתכופף במקום, לשים ידיים על הראש ולהתפזר ביציע.

אוהדי מכבי חיפה (אסף הופמן)

יו"ר המנהלת, ארז כלפון, בירך על ההחלטה: "אני מודה לאלוף פיקוד העורף רפי מילוא ולצוות הפיקוד ולשר התרבות והספורט מיקי זוהר על התעסקותם בנושא חשוב זה בימים אלו ואישור המתווה המאפשר תחילה של חזרה לשגרה. אנחנו שבים ומחזקים את חיילי צה"ל, מאחלים החלמה מהירה לפצועים ומייחלים ומתפללים לחזרתם של החטופים במהרה".

אוהדי בית"ר ירושלים בבלומפילד (ליאת אבשלומי)

שר התרבות והספורט, מיקי זוהר: "אני שמח שאנו מצליחים לחזור לשגרת חיים מסוימת במדינה לצד הלחימה ולא נותנים לחמאס להכניע את רוחנו. אני מקווה כי הרחבת המתווה תביא לרוח ספורטיבית חזקה ולמשחק טוב יותר ובטוח כי אוהדי הקבוצות יתנהגו בהתאם להנחיות מצילות החיים של פיקוד העורף ויתרמו במיצגים להסברה בעולם הספורט הבינלאומי".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button