טניסענפים אחרים

ישי עוליאל זכה בטורניר פיוצ'ר ברעננה, הצלחה גם בדרום אפריקה

עוליאל ניצח בגמר את עמית ולס שהפתיע אחרי שקיבל כרטיס חופשי לתחרות. הצלחה לישראלים גור טרכטנברג ומיקה בוחניק בדרום אפריקה. בשבוע הקרוב יתקיים טורניר פיוצ׳ר נוסף, הפעם בהרצליה

ישי עוליאל זכה היום (שבת) בטורניר הפיוצ'ר "רב בריח" רעננה אופן, על סך 15,000 דולר, לאחר ניצחון במשחק הגמר 2:6, 0:6 על עמית ולס הצעיר, אשר הפתיע והגיע כל הדרך אל הגמר לאחר שקיבל כרטיס חופשי לטורניר.

עוליאל סיים שבוע מצוין מבחינתו כשלא שמט מערכה לאורך כל הטורניר וסיים גם כפיינליסט טורניר הזוגות ביחד עם ליאור גולדנברג. בשבוע הקרוב יתקיים טורניר פיוצ'ר נוסף בהרצליה על סך 25,000 דולר, בו יקחו חלק כל השחקנים הישראלים הבכירים: עידן לשם, ישי עוליאל, דניאל צוקרמן, בן פתאל ועוד.

גור טרכטנברג ומיקה בוכניק (באדיבות איגוד הטניס)

השחקנים הישראלים הצעירים מיקה בוחניק וגור טרכטנברג הפסידו היום בגמר טורניר ITF J300 בדרבן שבדרום אפריקה.

בוחניק המדורגת ראשונה בטורניר נכנעה בגמר לשחקנית מבנין המדורגת 82 בעולם בתוצאה 6:7, 6:2, 6:3. בוחניק מסיימת שבוע נהדר בו גברה על שחקניות מדרום אפריקה בסיבוב הראשון והשני, בהמשך על יריבה מהרפובליקה הדומיניקנית ובחצי הגמר על טניסאית מנורבגיה בשלוש מערכות. ההישג יקפיץ אותה 19 מקומות בדירוג העולמי לנוער מהמקום ה-68 למקום 49 בעולם.

טרכטנברג הפסיד בגמר לשחקן רוסי המדורג 4 בטורניר ו-149 בעולם לנוער, בתוצאה 6:2, 6:3. גם עבורו זהו שבוע מצוין בו גבר על שחקנים מדרום אפריקה, הודו, רוסיה ובשלב חצי הגמר על שחקן מדרום קוריאה. ההישג יקפיץ את גור 128 מקומות בדירוג מהמקום ה-306 למקום 130.

בטורניר הזוגות נרשמה גם כן הצלחה לישראלים, כאשר טרכטנברג ובן זוגו מבוטסואנה זכו בטורניר לאחר ניצחון על צמד מסין והודו 6:3, 6:7, 5:10. מיקה בוחניק ושותפתה מנורבגיה הפסידו במשחק הגמר לאחר שלא הופיעו אליו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW