כדורגל ישראליליגת העל

ירדן שועה הודה: "השאיפה זה לשחק בחו"ל, אני רוצה להתקדם"

חלוץ בית''ר ירושלים הוסיף לאחר ה-1:1 מול מכבי פ''ת במחזור הסיום: ''כרגע אני פה, אם יהיה צריך לדעת אז יידעו''. יצחקי: ''נצטרך לצרף שחקנים מתאימים''. קוז'וק לקראת גמר גביע המדינה: ''הפועל באר שבע טובה יותר''

בית"ר ירושלים נעלה אמש (שני) את הפלייאוף התחתון עם 1:1 ביתי מול מכבי פתח תקווה, כך שהיא נותרה ללא ניצחון באצטדיון בשנת 2024, כאשר בנוסף הקבוצה מהבירה לא ניצחה במחזור הסיום כבר חמש שנים רצופות. החלוץ מיירון ג'ורג', שנפגע בראשו בצורה לא פשוטה במהלך המשחק, פונה לבית חולים כשהחשד הוא שהוא סובל מזעזוע מוח.

מאמן בית"ר ירושלים, ברק יצחקי (ליאת אבשלומי)

מאמן בית"ר ירושלים ברק יצחקי סיכם את שלושת החודשים שלו בתפקיד: "זה היה ניסיון טוב עבורי בסיטואציה שנותרה, לחוות את הגר הגעש של טדי במאבקי ירידה. אני שמח שהצלחנו להשיג את המטרה הכי חשובה שבשבילה הגענו העונה ונשארנו בליגה. עכשיו מסתכלים קדימה. לא אדבר על שחקן כזה או אחר, אלא עלינו כקבוצה. גם אלו ששיחקו היום וגם אלו שלא, הם השחקנים שביחד עם הצוות השאירו את הקבוצה בליגה ומגיע להם על כך קרדיט".

יצחקי סיכם: "אנחנו עובדים על העונה הבאה ואין ספק שיהיו שינויים, אבל אני מעדיף לא לדבר על שחקנים בודדים". המאמן נשאל לסיום כיצד הרגיש על הקווים, והשיב: "הייתי מאמן זמני במכבי תל אביב למספר משחקים, אבל זה לא אותו הדבר כי ידעתי שזה יהיה זמני. זה שונה, וגם הסיטואציה הייתה אחרת כי שחקנים פה היו בדיכאון גדול. הדרך שלנו הייתה טובה ואני מצפה שבעונה הבאה נראה את השיפור ולשם כך נצטרך להביא את השחקנים המתאימים".

החלוץ ירדן שועה אמר: "לבית"ר ירושלים הייתה עונה פחות טובה, אבל מאז שאלמוג כהן ויצחקי הגיעו אז הביאו דברים שונים והוסיפו. בחיים לא חשבתי שאגיע למצב שאני קפטן בבית"ר, הגענו לגיל מסוים שאנחנו מתעסקים רק בכדורגל וזה מה שחשוב. עשיתי טעויות בעבר, ותיקנתי עכשיו. האם זה היה המשחק האחרון? כרגע אני בבית"ר, יש לי חוזה עד 2026 ואם צריך לדעת אז יידעו. השאיפה זה לשחק בחו"ל, אני רוצה להתקדם. כרגע אני שחקן בקבוצה, אם יהיו התפתחויות ויהיה טוב לעתיד, כל אחד רוצה להתקדם".

מאמן מכבי פ"ת, רן קוז'וק (ליאת אבשלומי)

מאמן מכבי פתח תקווה רן קוז'וק אמר: "גמר הגביע מול הפועל באר שבע בעוד 10 ימים? צריך לעשות את המעבר הזה לגביע, אין ברירה, מאחל רק למעברים כאלה, מצפה לנו משוכה קשה מאוד. יש כאן הרבה דברים שאני לוקח אחרת, נגיע נגד קבוצה איכותית, מספר שלוש בליגה. אני רוצה לראות את ההתקדמות של הקבוצה, אנחנו משתפרים, רציתי לראות היום אותנו מתקדמים, השחקנים שנכנסו היו טובים, זה מצביע על כך שכולם יודעים מה אנחנו רוצים".

קוז'וק המשיך: "באר שבע קבוצה טובה יותר, משחק נתון הכל יכול לקרות, בטח גמר גביע. יש כל כך הרבה קבוצות שרוצות להיות בפלייאוף העליון, משער ששלוש יהיו, צריך לעשות את הדברים בשקט, יש הרבה דברים שצריך לעשות. אני באמת גאה בשחקנים, על הדרך שהם עשו ורציתי שהם ינצחו עבורם כי מגיע להם, הם עשו שינוי, היה חשוב לי שניראה טוב והם נראו טוב, לשחק בפלייאוף התחתון שתי קבוצות טובות וקהל כזה זה גאווה לליגה".

הקשר ניב יהושע סיכם: "זאת הייתה חזרה גנרלית לגמר, צריך להשתפר. אנחנו רוצים לבוא מוכנים, בגישה טובה ובתחושות טובות ועשינו עבודה לא רעה היום. תיקו זה קצת מאכזב כי אנחנו רוצים לנצח בכל משחק, יכולנו לנצח עם קצת יותר ריכוז, אבל נשפר את זה לקראת הגמר. אני בטוח שזה יסתדר. תראו שם את הקבוצה שאתם רואים לכל אורך התקופה האחרונה, כשאנחנו מתרכזים בעצמנו אנחנו יכולים להתמודד מול כל יריבה".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW