כדורגל ישראליליגת העל

יצחקי: "נתאים את השחקנים לסגנון המשחק שהנחלנו פה"

מאמן בית''ר ירושלים דיבר לקראת המשחק מחר (שני, 20:00) מול מכבי פ''ת שינעל את העונה עבור שתי הקבוצות: ''רוצים לסיים בצורה טובה. לא פשוט להביא זרים איכותיים, אך אין תירוצים. מופרך ששיחקנו על הישארות''

אחרי ה-3:0 הכואב מול הפועל ירושלים במחזור הקודם, בית"ר ירושלים תנעל מחר (שני, 20:00) את העונה במשחק ביתי מול מכבי פתח תקווה. לאחר ששתי הקבוצות הבטיחו את ההישארות לפני מספר מחזורים, מדובר במשחק לפרוטוקול בלבד במסגרת המחזור ה-33 והאחרון בפלייאוף התחתון.

שחקני בית"ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

המאמן ברק יצחקי אמר במסיבת העיתונאים: "אני לא אוהב להגיד 'אווירה של סוף עונה'. השגנו את המטרה העיקרית – קצת מופרך שבית"ר שיחקה על הישארות בליגת העל. נצטרך לכוון למקומות אחרים בעונה הבאה. חשוב לסיים בצורה טובה בטח אחרי המשחק האחרון שלנו (תבוסה 3:0 להפועל בדרבי). כל משחק הוא חשוב, גם לשחקנים שלא נשארים בעונה הבאה. חובת ההוכחה היא על כל אחד כי יבואו אוהדים וצריכים לשחק בשביל המועדון. לא להוריד הילוך כי נגמרה העונה. אני רוצה לראות את השחקנים מחויבים".

ירדן שועה חוגג (ליאת אבשלומי)

על חיזוק לעונה הבאה, אמר המאמן: "אני אומר את זה שבוע אחרי שבוע – נשתדל לבנות את הקבוצה לפי סגנון המשחק שאנחנו רוצים. לא תמיד מה שאתה רוצה קורה, אבל נעבוד בצורה יסודית וחזקה כדי לבנות סגל שיעמוד בדרישות המקצועיות שלי. המטרה וסגנון המשחק ברורים וזה לא הולך להשתנות. נצטרך למצוא שחקנים שמתאימים לסגנון שהנחלנו פה. לא פשוט להביא שחקנים איכותיים לישראל ולא רק בגלל המלחמה. אבל זה לא יהווה תירוץ, בסופו של דבר אנחנו צריכים לה. מכבי תל אביב? הייתי שם הרבה שנים ויש לי פינה חמה בלב למועדון. מכבי תל אביב הייתה הקבוצה הכי טובה העונה".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW