כדורגל ישראליליגת העל

יצחקי: "יודעים את החשיבות של הדרבי. נבוא דרוכים ומפוקסים"

מאמן בית''ר ירושלים דיבר לקראת הדרבי מחר (18:00): ''אמנם הבטחנו את ההישארות, אבל אין אווירת סוף עונה. הראש שלי מתעסק רק בדרבי, שאר האנשים במועדון עובדים על העונה הבאה. נצטרך לבוא דרוכים''

אחרי שהבטיחה את הישארותה עם 0:0 מול מ.ס אשדוד, בית"ר ירושלים "תתארח" מחר (שבת, 18:00) אצל הפועל ירושלים, במסגרת המחזור ה-32 בפלייאוף התחתון. מיירון ג'ורג' סובל מפציעה, לא יפתח וייתכן שגם לא ייכלל בסגל, כאשר נהוראי דבוש יוצב בחוד במקומו. ישנה גם התלבטות בין גרגורי מורוזוב ללי-און מזרחי, לאחר שהראשון סבל מכאבי ראש לאורך השבוע, זכר לפגיעה במשחק נגד אשדוד.

המאמן ברק יצחקי הבהיר לקראת הדרבי: "אין אצלי אווירת סוף עונה. זה נכון שהבטחנו את ההישארות והשגנו את המטרה העיקרית שלנו אבל אני לא חושב שאנחנו צריכים להקל ראש באף משחק, בטח לא כשמדובר במשחק דרבי שאנחנו יודעים את החשיבות שלו. לכן אנחנו נצטרך לבוא דרוכים, מפוקסים ועם כל זה שהבטחנו הישארות עדיין זה חשוב מאוד לסיים את העונה בצורה טובה אם נצליח לנצח בדרבי ואחרי זה נתרכז גם במשחק מול מכבי פתח תקווה".

על היכולת במשחק נגד אשדוד, אמר יצחקי: "אני חושב שבכלל המשחק היה בשליטה מוחלטת שלנו. היו התקפות מעבר מסוכנות של אשדוד אבל הייתה שליטה מאוד ברורה אבל לא ידענו למצוא בסוף את הפרצות ולפנות את השטחים במקומות הנכונים כדי להגיע ליותר מצבים, שלדעתי לא היה מספיק מהם. אנחנו צריכים לעבוד על זה כי יהיו קבוצות שיבואו ויצטופפו מולנו כדי להגיב לזה יותר טוב".

המאמן נשאל האם הראש מבחינתו נמצא כבר בהכנות לעונה הבאה, והשיב: "אני מבחינתי מתרכז במשחק ביום שבת בשעה 18:00 נגד הפועל ירושלים. יש אנשים שעובדים, גם המנכ"ל, גם הבעלים, גם המנהל המקצועי וגם אני אבל הראש אך ורק כרגע במשחק ביום שבת". לסיום, יצחקי נשאל האם יש אפשרות שנראה גם שחקנים שלא קיבלו כל כך דקות עד עכשיו, וענה: "חכה ליום שבת ותראה".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW