כדורגל ישראליליגת העל

יצחקי: "חדרה? זה המשחק הקשה ביותר מאז שהגעתי לבית"ר"

מאמן הקבוצה מהבירה דיבר לקראת המשחק בשבת (15:30) נגד הקבוצה של חיים סילבס: ''הם קבוצה עיקשת. אסור לנו לבוא זחוחים, אנחנו עדיין לא בחוף מבטחים ולא יכולים להרגיש בטוחים בעצמנו. הקהל? אין לי מילים''

הפלייאוף התחתון יחזור בשבת הקרובה (15:30) אחרי הפסקה של שבוע אחד, ובית"ר ירושלים תחפש ניצחון שלישי ברציפות לאחר שהביסה 0:3 את מכבי פתח תקווה ואת מכבי נתניה, כאשר תארח את הפועל חדרה באצטדיון טדי. כ-15,000 כרטיסים כבר נמכרו למשחק ובמועדון מעריכים שעד המשחק יימכרו 2,000 כרטיסים נוספים. כשבוע לאחר שפורסם כי המשטרה סיכלה פיגועים באזור אצטדיון טדי, את המשחק בשבת יאבטחו 330 אנשי אבטחה ו-150 שוטרים. 

המאמן ברק יצחקי אמר היום (חמישי) במסיבת העיתונאים: "אין לי מושג מה עומד מאחורי ההחלטה לעשות פגרה בסוף השבוע שעבר אבל זו עובדה קיימת. גם אחרי המשחק שלנו נגד מכבי פתח תקווה הייתה פגרת נבחרת וידענו לעשות את ההתאמות והשחקנים ידעו להסתגל והגענו אחרי הפגרה למשחק מול מכבי נתניה ועשינו את העבודה. אני מקווה שבמשחק הקרוב, למרות שהייתה שוב פגרה שאני לא יודע ממה היא נובעת, נגיע ונעשה את העבודה שלנו, ונשחק בקצב הכי גבוה שאנחנו יכולים כדי לקחת עוד שלוש נקודות חשובות. כל התחתית מאוד לחוצה וצמודה מבחינת הנקודות. כל משחק הוא חשוב ולכן אנחנו צריכים לבוא בשיא המוכנות".

מאמן בית"ר ירושלים, ברק יצחקי (ליאת אבשלומי)

על היריבה, אמר יצחקי: "נשחק מול קבוצה מאוד עיקשת, בטח אחרי חילופי המאמנים. חדרה קבוצה שמתגוננת טוב מאוד ויודעת לצאת למעברים ומאוד מסוכנת, אנחנו צריכים להיות מרוכזים. לטעמי זה הולך להיות המשחק הקשה ביותר מאז שהגעתי. יש להם שלושה שחקנים מהירים מאוד בהתקפה והם יודעים להשתמש בהם בצורה טובה במשחק המעבר. אנחנו צריכים להיות מרוכזים, במיוחד עם הכדור, כי שהם חוטפים את הכדור הם יודעים לצאת להתקפות מעבר אז אם לא נהיה קרובים אליהם ונהיה טובים בהגנה אנחנו עלולים להיענש".

על שעת המשחק והקהל הירושלמי, אמר המאמן: "נשחק בשבת ב-15:30, בדרך כלל המשחקים הם בערב, זה שונה, גם מבחינת מזג האוויר, סביר להניח שיהיה טיפה יותר חם, ויש גם שחקנים שומרי שבת, אבל שוב, זו עובדה קיימת, ואנחנו צריכים לבוא למשחק ולהיות מוכנים. מבחינתי אין שום דבר שיכול להיות תירוץ לגבי היכולת שאנחנו נציג במשחק. הקהל? כבר אין מילים להגיד על הקהל של בית”ר, הרגשנו את זה מהמשחק הראשון שהגעתי לכאן. במשחקי החוץ האחרונים מול מכבי פתח תקווה ומכבי נתניה הרגשנו ממש במשחק בית. זו דחיפה משמעותית והקבוצה צריכה לייצר סוף סוף רצף של שלושה ניצחונות ואנחנו מקווים לעשות את זה בשבת".

עדי יונה (ישי נאמן)

יצחקי סיכם: "אני לא חושב שהצלחתי להדליק את בית"ר, הכל זה ביחד עם השחקנים. בסוף הם משחקים על המגרש ומבצעים את הדברים ולהם מגיע את הקרדיט. אבל עם כל המחמאות והמילים הטובות שקיבלנו לאחרונה, עדיין, אנחנו לא בחוף מבטחים ואנחנו לא יכולים להרגיש יותר מדי בטוחים בעצמנו. יש לנו עדיין משימה קשה, עוד לא נשארנו בליגה, בשבת זה אמור להיות צעד משמעותי עבורנו כדי לעשות את זה. אי אפשר להקל ראש ביריבה, אסור לנו לבוא זחוחים או מנופחים ואני בטוח שהשחקנים מבינים את זה כי דיברנו על זה הרבה ואני בטוח שנגיע בשיא המוכנות למשחק".

הקשר עדי יונה אמר: "אנחנו נבוא למשחק כמו שבאנו לכל משחק עד עכשיו. כל משחק בליגה היה כמו גמר בשבילנו. באים לעשות את העבודה, יודעים את המטרות. הפגרה? לא חוששים. היה לנו שבועיים שהצוות הכין אותנו עוד, אנחנו מקווים לבוא ולהמשיך את הדרך שהתחלנו. אני שמח מההתקדמות שלי. אני ממשיך לעבוד קשה כדי להמשיך בדרך ואני שמח מאוד מהמעמד שיצרתי לעצמי. ברור שיש עבודה, אחרי כל משחק טוב שלנו הדבר הראשון שקורה זה שברק אומר לנו שהוא גאה בנו, אבל שלא עשינו עוד כלום. אנחנו באים לעשות את העבודה כמו שצריך בשבת. אני חושב שכולם יודעים מה זה הקהל של בית"ר וכמה הוא יכול לדחוף אותנו. מאמינים שהקהל יכול לעזור".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW