כדורגל ישראליליגת העל

יצחקי: "הפועל פ"ת קבוצה מאוד עיקשת, מצפה לנו משחק קשה"

מאמן בית''ר ירושלים הוסיף לקראת המשחק ביום ראשון (20:00) נגד נועלת הטבלה: ''רוצה לנצח כל משחק, זו המטרה שלנו. אסור להספיד אף קבוצה. בטוח שנרגיש את האווירה של הקהל גם במשחק החוץ בפ''ת''

כשהיא בפער של שתי נקודות בלבד מהקו האדום, בית"ר ירושלים נערכת למשחק הגורלי מול הפועל פתח תקווה ביום ראשון (20:00). המאמן ברק יצחקי מתכנן שינוי אחד בהרכב שפתח בהפסד 1:0 להפועל חדרה, כשטימותי מוזי יפתח על חשבונו של ניקה חורחלי.

על ההפסד לחדרה, אמר היום (שישי) יצחקי במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מחרתיים: "כינסתי את השחקנים אחרי חדרה ואמרתי להם כמו שאמרתי להם אחרי ניצחונות שלא ייצאו מגדרם, אמרתי להם שאחרי הפסד מאוד מאכזב מבחינתנו – לא להוריד את הראש, להסתכל קדימה. בסוף זה אותם שחקנים שהציגו יכולת טובה בכל התקופה מאז שהגעתי לפה. האמת שגם במשחק האחרון נגד חדרה, משחק שהיה בשליטה מלאה שלנו אבל נפלנו בדברים שכן ציפינו שחדרה תעשה. חבל אנחנו מסתכלים קדימה".

המאמן הוסיף: "היו הרבה דברים לתקן אבל גם היו הרבה דברים טובים. בסוף אנחנו לוקחים את מבחן התוצאה ולא הצלחנו לקחת 3 נקודות אבל כמו שאמרתי אנחנו מסתכלים קדימה. הראיתי לשחקנים מה היה פחות טוב ואת הדברים שעשינו בצורה טובה. ואנחנו מכל משחק לומדים ומתכוננים למשחק הבא. אני מבחינתי רוצה לנצח כל משחק. אני לא נכנס להערכות של כמה נקודות אנחנו נצטרך לעשות. מבחינתי אנחנו מגיעים ביום ראשון לנצח את המשחק. זה המטרה החשובה. אני לא עוסק בספקולציות וחישובים כרגע".

צפוי לפתוח בהרכב.טימו מוזי עם הכדור (ליאת אבשלומי)

האם הקהל הרב שמגיע למשחקים יוצר לחץ או דוחף את השחקנים? "במשחק האחרון שהיה לנו במושבה (הקהל) נתן דחיפה אדירה לשחקנים. לאחר מכן גם במשחק בנתניה, הרגשנו כמו במשחק בית, שזה קצת מצחיק שדווקא במשחקי חוץ אנחנו מצליחים לקחת נקודות ובמשחקי בית לא. אבל אני בטוח שאנחנו נרגיש את האווירה של הקהל שלנו ביום ראשון במשחק בפתח תקווה".

על היריבה שנועלת את הטבלה ונראית בדרך הבטוחה לירידה, אמר יצחקי: "אני לא חושב שצריך להספיד אף קבוצה וגם לא צריך להוציא מהמרוץ אף קבוצה. בסוף הפועל פתח תקווה באה אולי למשחק ההזדמנות האחרונה שלה כדי לעשות צעד משמעותי ואיזשהו ניסיון להישאר בליגה. הם גם נמצאים במקום האחרון אבל ראינו שזאת קבוצה מאוד עיקשת שמשחקת עד הרגע האחרון. במשחקים האחרונים שלה הבקיעה שערים בדקות ה-90׳. לכן מצפה לנו כמו כל משחק בפלייאוף התחתון – משחק קשה".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW