כדורגל ישראליליגת העל

יצחקי: "המשחק החשוב ביותר מאז שהגעתי לבית"ר ירושלים"

מאמן בית''ר ירושלים דיבר לקראת המשחק מול הפועל ת''א במוצ''ש (20:00) בבלומפילד: ''ברור שאנחנו עדיין במאבקי ההישארות, אם ננצח נעשה צעד גדול. מפגש עם אבוקסיס? מנסה לנתק את כל רעשי הרקע מסביב''

בית"ר ירושלים סופרת שלושה ניצחונות מארבעת המשחקים האחרונים, ובשבת (20:00) תנסה לעשות צעד משמעותי לעבר הבטחת הישארותה בליגת העל כשתתארח אצל הפועל תל אביב שנמצאת בסכנת ירידה משמעותית. מלבד העובדה שמדובר בקרב תחתית לוהט בין שתי יריבות גדולות שהיריבות ביניהן קיימת עשרות שנים, בית"ר גם תפגוש את האקס יוסי אבוקסיס שעזב באמצע העונה. כל 3,500 הכרטיסים שהוקצו לאוהדי בית"ר אזלו ובמועדון עדיין מקווים לקבל הקצאה נוספת.

שחקני בית"ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

המאמן ברק יצחקי אמר היום (חמישי) לקראת המשחק המסקרן: "במשחקים בין בית"ר להפועל תמיד יש מתח. מבחינתי צריך לעשות הכל כדי לנתק את רעשי הרקע מסביב, ולהתעסק אך ורק בכדורגל. באים לעשות את העבודה שלנו בשבת, ולצאת עם שלוש נקודות שהן קריטיות עבורנו. כל משחק מאז שנכנסנו לפלייאוף התחתון הוא לחוץ, כי עדיין הסיפור לא נסגר בתחתית וכל נקודה היא חשובה. צריך לנתק את העניין של הלחץ, לקחת אותו למקומות חיוביים ולשאוב ביטחון מהמשחק האחרון והמחצית השנייה, ולהביא את זה להפועל תל אביב שזה משחק סופר קשה".

אוהדי בית"ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

לגבי מיקומם של שני המועדונים הגדולים בתחתית, הוסיף יצחקי: "זו סיטואציה מוזרה אבל זו המציאות, נצטרך להתמודד איתה ושוב לנתק את הדברים מסביב עם כל מה שגם בית"ר וגם הפועל מועדונים גדולים, זו הסיטואציה וצריך להבין שזה המשחק הכי משמעותי מאז שהגעתי. הלחץ אוטומטי, אני אשקר אם אגיד שאין לחץ אבל גם כשהייתי שחקן, שיחקתי פה ובעוד קבוצה גדולה – מכבי תל אביב, שאלו אותי לפני משחקים גדולים אם יש לחץ. יש לחץ, אבל מי שלא יכול להתמודד עם לחץ, לא יכול להיות במועדונים גדולים. המטרה היא לנטרל את רעשי הרקע, להתרכז בכדורגל ואני סומך על השחקנים שלי. גם כשהם מתחילים פחות טוב הם יודעים לשנות את זה. אני בטוח בשחקנים שלי".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW