כדורגל ישראליליגת העל

סונדגרן החל בהליך של קבלת אזרחות, מוחמד לא ייחשב כזר

המגן השבדי של מכבי חיפה הגיע למשרד הפנים בקריית אתא ובמועדון מקווים שיפנה מקום של זר. אושרה הארכת מעמדו של הקשר כתושב ארעי בשנה נוספת. וגם: למה סירב שרי להשתתף בקמפיין של מותג בירה?

מגן מכבי חיפה, דניאל סונדגרן, הגיע הבוקר (רביעי) למשרד הפנים בקריית אתא – יחד עם מנהל הקבוצה, גיל אופק – כדי להתחיל בתהליך בקשת האזרחות הישראלית. המשמעות עבור הירוקים היא שברגע שסונדגרן יקבל תעודת הזהות או מעמד תושב ארעי, הם יוכלו לצרף זר נוסף. 

דניאל סונדגרן במשרד הפנים (תיעוד מרשתות חברתיות, שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)

הקבוצה מהכרמל לוקחת בחשבון שעבדולאי סק ייקח חלק באליפות אפריקה בחורף כשחקנה של נבחרת סנגל ולכן פועלת לאזרוחו של סונדגרן בהקדם. ארוסתו של המגן השבדי – שהצטרף בקיץ שעבר מאריס סלוניקי והפך לאחד המשמעותיים קבוצה – היא יהודייה ועל אף שהשניים אינם נשואים, הם חיים יחד ויש להם ילדה משותפת.

עלי מוחמד עם הכדור (אליאב אוזן)

בתוך כך, הערב התבשר המועדון כי הוארך מעמדו של קשר הקבוצה עלי מוחמד כתושב ארכי בשנה נוספת, משמע שהוא לא ייחשב לשחקן זר גם בעונת המשחקים הקרובה. המשמעות היא שמבחינת תקנון הליגה הוא נרשם כשחקן ישראלי שלא תופס מקום במצבת הזרים. בהתאם לכך, הקשר סיכם עקרונית על הארכת חוזהו בשורות המועדון לשלוש שנים נוספות.

בנושא אחר, קפטן הקבוצה צ'ארון שרי סירב להשתתף בקמפיין של אחת מהחברות הבירה המובילות בארץ תמורת סכום נאה. שרי אמר: "אני מזוהה עם המון ילדים ונערים וקשה לי לפרסם מוצרי אלכוהול במיוחד בגלל שאני לא שותה ביום יום שלי".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button