כדורגל ישראליליגת העלנבחרת ישראל

יעקב שחר: "מחזקים את חיילי צה"ל, תנחומיי לכל המשפחות"

בעלי מכבי חיפה במסר: ''שולח תנחומים למשפחות הנרצחים והנופלים הרבים ואיחולי החלמה מהירה לפצועים. מייחלים לחזרתם בשלום של כל החטופים''. ההתאחדות: ''רגעים שהדעת והנפש מתקשות להכיל''

בצל המלחמה הקשה מול חמאס, בעלי מכבי חיפה יעקב שחר ספד היום (שלישי) לכמות הנרצחים הארוכה ושלח את תנחומיו למשפחות. שחר כתב: "בתקופה קשה זו, שאנו במלחמה ומאות אלפים מגויסים, ביניהם אוהדי ספורט רבים – אני שולח בשם המועדון שלנו תנחומים למשפחות הנרצחים והנופלים הרבים ואיחולי החלמה מהירה לפצועים. אנו מייחלים לחזרתם בשלום של כל החטופים, מחזקים את חיילי צה”ל ומקווים לסיום מהיר ומוצלח של המלחמה שנגזרה עלינו".

בהודעת ההתאחדות לכדורגל נכתב: "בימים עצובים, כואבים, רגעים שהדעת והנפש מתקשות להכיל, אנחנו מבקשים למסור תנחומים למשפחות ההרוגים, לאחל החלמה לפצועים ולהדגיש את המחויבות של ההתאחדות לכדורגל לקחת חלק פעיל ומרכזי בכל סיוע שנדרש ובכל דרך שיש בה להביא נחמה למדינה פצועה וכואבת. העוצמה הגדולה ביותר שלנו היא האחדות, השותפות והערבות ההדדית".

עוד נמסר: "אנו פועלים במגוון דרכים לתרום את חלקנו במאמץ הלאומי ויודעים כי נדע להתאושש, לצמוח ולהמשיך יחד קדימה לימים אחרים. הכדורגל הישראלי מגלה ברגעים אלה את פניו היפות ביוזמות ברוכות של הנבחרות, הצוותים המקצועיים, מועדונים, קבוצות, איגוד השופטים, שחקנים, בעלי תפקיד, אוהדים ואוהדות שהתגייסו למען המדינה שלהם. יחד, ננצח!".

על ההודעה חתומים יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ, מ"מ יו"ר ההתאחדות, באסם סולימאן, סגן יו"ר ההתאחדות, מורן מאירי, סגן יו"ר ההתאחדות, שמעון מימון, ויו"ר הוועדה לקידום המגזר והפריפריה בהתאחדות, מוחמד מחאגינה

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW