ענפים אחריםשחייה

יעל ארד וגילי לוסטיג המריאו לאליפות העולם בשחייה בקטאר

יו''ר ומנכ''ל הוועד האולימפי יצאו לדוחא ויתמכו בנבחרות המים הישראליות שחששו לטוס בזמן המלחמה. ייפגשו עם באך, מקונאל וראשי איגוד השחייה העולמי. מי יצליחו להשיג את הכרטיסים לפריס?

יו"ר הוועד האולימפי, יעל ארד, והמנכ"ל של הארגון, גילי לוסטיג, יצאו הבוקר (שישי) לאליפות העולם בשחייה ומקצועות המים בדוחא שבקטאר על מנת ללוות את השחיינים הישראלים ששוהים במדינה העוינת בזמן המלחמה.

מהוועד האולימפי נמסר: "לאחר מאמצים יוצאי דופן שהוביל הוועד האולימפי בישראל ליציאת משלחות הסייף והשחייה לקטאר, בגיבוי גורמים מדיניים בכירים ושירותי הביטחון הישראליים ובשיתוף פעולה עם הוועד האולימפי הקטארי, איגוד השחייה הישראלי, הבינלאומי והוועד האולימפי הבינלאומי(IOC), יצאו ראשי הוועד האולימפי לביקור קצר באליפות, לתמוך בנבחרת ולכבד את הגופים הבינלאומיים הבכירים המסייעים לספורט הישראלי בתקופה מורכבת זו".

אליפות העולם בשחייה ובמקצועות המים זאת תחרות חשובה להשגת הקריטריון הבינלאומי הנדרש כדי להשתתף במשחקים האולימפיים – פריס 2024. במסגרת הביקור יקיימו יעל וגילי פגישות עם נשיא הוועד האולימפי הבינלאומי תומס בך, עם המנהל הספורטיבי של הוועד האולימפי הבינלאומי קיט מקונאל וראשי איגוד השחייה העולמי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW