כדורגל ישראליליגת על לנוער

יעלה אותה ליגה? ציון צמח מונה למאמן הנוער של בית"ר ירושלים

אחרי שאימן בשנתיים האחרונות את קבוצת נערים א' והנוער ברמת השרון, שחקן העבר ינסה להחזיר את הקבוצה מהבירה לליגת העל: ''שמח לשתף פעולה שוב עם אלמוג כהן ויודע שהוא יתרום למועדון ובייחוד למחלקת הנוער''

בית"ר ירושלים הודיעה היום (שלישי) על החתמתו של ציון צמח למאמן קבוצת הנוער של המועדון. צמח, ששיחק במועדון בעבר, ישמש כמאמן הראשי ויבנה סביבו את הצוות המקצועי. הוא יעבוד בשיתוף פעולה עם מנכ"ל המועדון, כפיר אדרי, עם המנהל המקצועי של המועדון, אלמוג כהן, עם המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, חיים בן דוד, ועם מנהלת המחלקה, מיכל בן עמי, איתם ערך כבר מספר פגישות עבודה.

צמח, בן ה-34, אימן בשנתיים האחרונות את קבוצת נערים א' ונוער ברמת השרון, אימן לפני כן גם בעירוני ראשון לציון. הוא חתם על ההסכם הבוקר במשרדי המועדון בבית וגן מול מנכ"ל המועדון, כפיר אדרי. במועדון הודו גם לקובי אדרי, המאמן היוצא, שמילא את התפקיד בעונה האחרונה.

צמח אמר לאחר החתימה: "הגעתי לפה לעזור ולקדם את השחקנים הצעירים, על מנת שיגיעו כמה שיותר מהם לקבוצת הבוגרים מוכנים מנטלית ופיזית. אנחנו שואפים כמובן לעליית ליגה, וזאת המטרה הראשית שלנו כקבוצה. מצאתי פה מערכת שכולה מכוונת לעניין ואני בטוח שבשיתוף פעולה נוכל לעמוד במטרות שלנו".

המאמן החדש הוסיף: "אני רוצה להודות להנהלת המועדון על האמון בי, שמח מאוד לשתף פעולה שוב עם אלמוג כהן ויודע שהוא יתרום למועדון ובייחוד למחלקת הנוער, שההנהלה רואה בה פרויקט חשוב וארוך טווח כדי להחזיר את בית"ר למרכז הבמה גם בתחום הזה". עוזרו יהיה שניר סופר.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW