כדורגל ישראליליגת העל

יעזוב את הפועל תל אביב? "מייקל ולקאניס בדרך לאייאקס"

בהולנד דווח שהמאמן האוסטרלי-יווני צפוי להתמנות לעוזר מאמן שלישי במועדון הפאר שחווה את פתיחת העונה הגרועה בתולדותיו. העסקה עדיין לא נסגרה סופית, אך בהפועל ת''א כבר התחילו לחפש מחליפים

הפועל תל אביב בדרך לשינויים דרמטיים על הקווים? על פי דיווח שפורסם היום ב"טלחרף" ההולנדי, מאמן הקבוצה מייקל ולקאניס מועמד לתפקיד עוזר המאמן של אייאקס ועשוי לעזוב בקרוב את הקבוצה האדומה אליה הגיע רק בקיץ האחרון. ולקאניס עדכן את הפועל תל אביב בהצעה שקיבל ואינם מתכוונים באופן עקרוני לעמוד בדרכו, אך חשוב לציין שהעסקה טרם נסגרה סופית. למרות זאת, האדומים כבר החלו לחפש מחליפים ושמו של רן בן שמעון הוזכר.

מועדון הפאר ההולנדי, שחווה את פתיחת העונה הגרועה בתולדותיו, מינה לתפקיד המאמן את שחקן העבר ג'וני ואן שחיפ, שרוצה לראות את האוסטרלי עומד לצדו על הקווים כעוזר מאמן שני. ואן שחיפ וולקאניס עבדו יחד בעבר בליגה האוסטרלית בקבוצת מלבורן סיטי, בקבוצה ההולנדית זוולה וגם ביוון, ועל פי הדיווח באייאקס יהיו מוכנים לשלם להפועל תל אביב פיצוי כספי כדי לשחררו מחוזהו. אגב, בהולנד דווח שהשניים צופים במשחק היוקרתי של הולנד בין פ.ס.וו איינדהובן לבין הקבוצה מאמסטרדם שנערך בשעה זו.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW