כדורסלליגת העל

ינאי: "הכדורסל הישראלי מת אמש, נדאג שיוולד בריא יותר"

בעלי הפועל ת''א טען כי הנהלת מכבי ת''א ''אפשרה ואולי גם עודדה הטרדה שיטתית שלי ושל הספסל שלנו. למישהו יש עוד מחשבה שהאליפות הוכרעה בצורה ספורטיבית?''. לפני כן טען כי ''זו שירת הברבור של המונופול''

הפועל תל אביב נכנעה אמש (שני) שנה שנייה ברציפות 2:1 למכבי תל אביב בגמר הפלייאוף והבעלים עופר ינאי יצא בשורה של ציוצים ופוסטים שבה התייחס בין היתר לאירועים האלימים סביב המשחק וכן ליריבה.

לפני הצהריים כתב ינאי ברשת X: "כשמכבי התארחו אצלנו בדקתי כמה פעמים לראות ששמעון שהוא איש מבוגר בסדר ובטוב. שאלתי אם הוא צריך שאביא לו כוס מים או כוס תה. אתמול הנהלת מכבי שאחראית על שלומה ובטיחותה של הקבוצה האורחת אפשרה ואולי גם עודדה הטרדה שיטתית שלי ושל הספסל שלנו".

הבעלים הוסיף: "אני רוצה שתדעו שמעולם לא הייתי גאה יותר מאשר לעמוד שם זקוף ולספוג את החפצים שהושלכו אליי, היריקות שירקו עליי והקללות שקיללו אותי בלי לזוז ובלי להירתע. השחקנים והצוות עברו חוויה דומה כמובן. למישהו יש עוד מחשבה שהאליפות הזו הוכרעה בצורה ספורטיבית? הכדורסל הישראלי מת אתמול, נדאג שייוולד מחדש בעונה הבאה בצורה בריאה בהרבה".

אתמול, זמן קצר לאחר המשחק, כתב ינאי: "כמה מילים ממני אליכם. ראשית אני מתנצל בפני מי שנפגע מההחלטה לעלות לשחק. במבט לאחור הייתי צריך להודיע מיד עם קבלת ההחלטה על מניעת אמצעי עידוד שלא נעלה בגלל פגיעה בספורטיביות. מודה לכם שנכנסתם למרות כל מה שעברתם בחוץ. לצד זה זריקת האבוקות, מתוסכלים ככל שהייתם, זה משהו שאסור שיקרה. מה שראינו ב 24 שעות האחרונות – מניעת כרטיסים, איומים על שופטים, הסתה של המשטרה וכמובן החוויה המפוקפקת של לחטוף זריקת חפצים בראש שוב ושוב (בלי עצירת משחק של השופטים!) לא קשור כלל לספורט או לכדורסל".

הבעלים המשיך: "זה מונופול שנלחם על חייו ואני חושב שראינו את שירת הברבור שלו הערב. נהיה טובים יותר בשנה הבאה אבל נדאג גם לשפר את המערכות שמסביב. חוק הספורט חייב לעבור שינוי משמעותי. הליגה צריכה להיות מסוגלת לנקוט עמדה באירועים מטורללים כמו הערב והשופטים צריכים להיות מסוגלים להורות על הפסקת משחק. כרגע שלושת השופטים הבכירים בישראל אזרו אומץ רק לתת טכנית לעמי ביטון כשזה לא שינה למרות תלונות ברורות שלי לאורך המשחק. גאה בדרך שעברנו יחד, מצפה להכנות לשנה הבאה שהחלו כבר. מקווה שתיתנו לי גיבוי למהלכים משמעותיים בקיץ הזה".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW