כדורסלליגת העל

ימשיך גם בעונה הבאה: שמוליק ברנר האריך חוזה במכבי ר"ג

לאחר שהוביל העונה את הקבוצה, בעונתה הראשונה בליגת העל מאז 13 שנים, למקום השלישי, ברנר ימשיך לעונה שלישית במועדון. ברנר מרוצה: ''מכבי עירוני רמת גן היא בית עבורי וההמשך נראה בהחלט טבעי''

שמוליק ברנר, מאמן מכבי עירוני רמת גן שהוביל העונה את הקבוצה, בעונתה הראשונה בליגת העל, מאז 13 שנים למקום השלישי, מקום המקנה לה את זכות ההשתתפות בשלב הבתים בליגת האלופות של אירופה, ימשיך לאמן את הקבוצה גם בעונת המשחקים הבאה 2024/2025. סיכום סופי בין הצדדים הושג היום (רביעי) ותהא זו עונתו השלישית של ברנר בן ה-43 כמאמן כמאמן מכבי עירוני רמת גן.

המאמן שמוליק ברנר (שקד אבן, באדיבות מכבי עירוני רמת גן)

לאחר חתימת ההסכם אמר ברנר: "מכבי עירוני רמת גן היא בית עבורי וההמשך נראה בהחלט טבעי. זה היה מוסכם בעל פה ועכשיו סגרנו את הדברים באופן רשמי. אני שמח וגאה להמשיך להוביל את הקבוצה בעונה הקרובה בשאיפה להצלחות בליגה הישראלית ובאירופה".

מאמן מכבי עירוני ר"ג, שמוליק ברנר (יואב ניסנבאום, באדיבות מכבי עירוני ר"ג)

מכבי עירוני רמת גן מוציאה את ברנר להשתלמות המאמנים היוקרתית של מאמני היורוליג שתחל ב-20 בחודש באתונה ותימשך שלושה ימים. את ההשתלמות מובילים: צ'וס מתאו, מאמן ריאל מדריד פינאליסטית היורוליג העונה ועוזרי המאמן של אולימפיאקוס (סיימה רביעית בפיינל פור) סטפנוס טריאנטפולוס וג'ורג' בוזיקאס.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW