יורו 2024כדורגל עולמי

ימאל: "כבר חושבים איך לנצח את גרמניה, יהיה קשה כמו תמיד"

אחד מכוכבי ה-1:4 של ספרד על גאורגיה כבר מכוון למפגש מול המארחת ברבע גמר היורו, וויליאמס: ''אם נשחק ככה, נוכל לנצח את הגרמנים''. השחקן המצטיין רודרי: ''הראינו בגרות והרבה במה להתגאות''

יחד עם גרמניה, נבחרת ספרד היא הנבחרת הכי מרשימה ביורו 2024. גם אמש (ראשון) הלה רוחה חגגו בענק עם תצוגת כדורגל מרשימה מאוד ואחרי שנקלעו לפיגור, הם לא נלחצו ורשמו 1:4 מהנה מאוד על גאורגיה כדי לעלות לרבע הגמר. כעת הגרמנים והספרדים ייפגשו לקרב ענק בשלב הבא.

המאמן לואיס דה לה פואנטה אמר: "התוצאה משקרת. זה היה צריך להיגמר ב-1:8 או 1:9. נתנו לשחקנים עצות מהספסל, אבל זה הם שהפכו את התוצאה. יש לנו הרבה כוחות ויתרונות, אבל מול גרמניה נצטרך להיות במיטבנו". המצטיין במשחק רודרי, שכבש את השוויון, אמר: "ידענו שמחכה לנו משחק לא קל, אבל הראינו בגרות והרבה במה להתגאות. אבל אם אנחנו רוצים ללכת עד הסוף יש לנו עוד לאן להשתפר". 

אחד מכוכבי הנבחרת לאמין ימאל אמר לאחר הניצחון המרשים: "מאוד שמח שהצלחנו לעלות לרבע הגמר. אנחנו חושבים כבר על המשחק הבא ועל כיצד נוכל לנצח אותו. זה נכון שהיום היה מסובך וקשה עם השער העצמי שספגנו בהתחלה, אבל הם הלכו אחורה וידענו שנוכל לכבוש לפני הירידה למחצית. נגיע לרבע הגמר בדיוק באותה צורה, מבחינתנו זה קשה בדיוק כמו המשחק היום".

ניקו וויליאמס, שכבש את השער השלישי, סיכם את הניצחון: "אנחנו מאוד שמחים להגיע לרבע הגמר. זה מרגש מאוד, עשינו את זה צעד אחר צעד. הראינו שאנחנו נבחרת מצוינת שיכולה להמשיך ברמות האלה לעשות דברים גדולים. השער העצמי של רובין לה נורמן? טעות, אבל כולנו איתו ובסוף שמחים על התוצאה. גרמניה? יהיה משחק מאוד קשה. יש לנו נבחרת נפלאה, מאורגנת ואם נוכל להמשיך לשחק ברמה הזאת, גם ננצח".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW