כדורגל ישראליליגת העל

יישאר בירוק: שריף כיוף חתם לארבע שנים נוספות במכבי חיפה

השוער בן ה-22, שקיבל את הצ'אנס בבוגרים של הירוקים לראשונה העונה, ימשיך במועדון בארבע השנים הקרובות: ''מכבי חיפה היא הבית שלי ואין מאושר ממני להמשיך''. אלברמן: ''יהיה שחקן דומיננטי גם בעתיד''

ירוק עד 2029: השוער שריף כיוף חתם היום (רביעי) על חוזה חדש לארבע שנים עם אופציה לעונה נוספת במועדון, באמצעות סוכנו, דודו דהאן. לאחר החתימה אמר כיוף לאתר הרשמי: "מכבי זה הבית שלי ואין מאושר ממני להמשיך במועדון בו גדלתי לחמש שנים נוספות. עכשיו הפנים קדימה להצליח במשימות שעומדות בפנינו".

כיוף בן ה-22 גדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה. לאחר מספר עונות של התחשלות בהפועל כפר שלם ובהפועל עפולה חזר הביתה לקבוצה הבוגרת של מכבי חיפה. בתחילת העונה (27/9/23), ערך כיוף את הופעת הבכורה שלו במכבי חיפה, במשחק הליגה מול בני סכנין. הוא רשם עד כה 39 הופעות בכל המסגרות, מתוכן 26 הופעות בליגה ועוד 9 במפעלים האירופיים.

שריף כיוף עם אביו ויעקב שחר (צילום: מכבי חיפה)

המנהל המקצועי של המועדון, גל אלברמן: "שמחים להודיע על החתמתו של שריף כיוף על הסכם חדש. שריף המשיך את מסע ההתקדמות שלו בעונה הנוכחית והיה חלק משמעותי ביותר בהתמודדויות ובאתגרי הקבוצה במסגרות המקומיות והאירופיות. אנו רואים בשריף שחקן בית דומיננטי גם בשנים הבאות ומאחלים לו הצלחה מרובה ורגעי אושר גדולים ורבים בירוק. בהצלחה שריף כיוף".

מנכ"ל המועדון, איציק עובדיה, אמר לאתר הרשמי: "אנו שמחים מאוד להאריך את חוזהו של שריף כיוף. אין ספק ששריף הוא דוגמה נפלאה של פיתוח שחקנים במחלקת הנוער והכשרתם, באמצעות שיתוף הפעולה עם עפולה. שריף הופך להיות שחקן מוביל בקבוצה הבוגרת. כולנו במועדון גאים על הדרך שעשה שריף כשוער שגדל במחלקת הנוער ומאחלים לו שימשיך ויתקדם במכבי חיפה. בהצלחה שריף".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW