כדורגל ישראליליגת העל

יו"ר מנהלת הליגות הודה לראשי דורטמונד: "גיליתם מנהיגות"

בעקבות התמיכה של המועדון בישראל, ארז כלפון הודה לראשי הצהובים-שחורים במכתב בעקבות תגובת המועדון למלחמה: ''מעודד לחזות בהפגנה כזו של ידידות ומחויבות, זאת הצהרה עמוקה ומשפיעה''

לאחר התמיכה הברורה של בורוסיה דורטמונד במדינת ישראל על רקע הטבח האכזרי של ארגון הטרור חמאס בעוטף עזה עם דקת דומייה במשחק מול ורדר ברמן והודעת תמיכה שאינה משתמעת לשתי פנים, יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון הודה למנכ”ל וסמנכל המועדון הגרמני,  קרסטן קראמר והאנס יואכים ווצקל. 

כלפון כתב: "בשם הכדורגל הישראלי המקצועי – הליגה, המועדונים והאוהדים אני כותב כדי להביע את תודתנו העמוקה והערכתנו על תמיכתה הבלתי מעורערת של מועדון הכדורגל בורוסיה דורטמונד בעקבות הזוועות הטרגיות ופשעי המלחמה האחרונים שפקדו את האומה שלנו".

היו"ר הוסיף: "הסולידריות והמחויבות של המועדון שלכם לעמוד לצד ישראל בזמנים מאתגרים אלו לא נעלמו מעיניהם. זה מעודד לחזות בהפגנה כזו של ידידות ומחויבות לעקרון 'לעולם לא עוד'. מועדון הכדורגל בורוסיה דורטמונד הדגים מנהיגות בימים בהם רבים אחרים פחדו לעשות זאת, תוך הצהרה עמוקה ומשפיעה".

כלפון המשיך: "בזמנים של מצוקה, באמצעות פעולות כמו שלכם נוכל למצוא כוח ואחדות בקהילת הכדורגל העולמית. תמיכתכם מהדהדת בנו מאוד ומשמשת עדות לרוח המתמשכת של הכדורגל ככוח לטובה בעולם".

היו"ר סיכם: "אנו מביעים את תודתנו הכנה למועדון שלכם ולאוהדים שלכם על תמיכתכם המתמשכת, ואנו מצפים לעתיד של שיתוף פעולה וסולידריות בעולם הכדורגל. תודה לכם שוב על הידידות הבלתי מעורערת והמחויבות שלכם להיסטוריה המשותפת שלנו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW