כדורסלליגת העל

יו"ר איגוד הכדורסל הגיב לאירועי הדרבי: "הורסים את הענף"

עמוס פרישמן פירסם הודעה רשמית לאור התקריות לאורך הסדרה בין התל-אביביות בגמר הפלייאוף: ''לא נוכל לפתוח את העונה הבאה בליגת העל בלי לדעת שיש לנו את הכלים למנוע אירועים מסוג זה''

עונת 2023/24 בליגת העל בכדורסל הסתיימה אתמול (שני) עם זכייתה של מכבי תל אביב באליפות ה-57 בתולדותיה לאחר ניצחון על הפועל תל אביב במשחק השלישי והמכריע בסדרת גמר הפלייאוף, אך אירועי האלימות לאורך הסדרה ואתמול בפרט לא יורדים מסדר היום.

יו"ר איגוד הכדורסל עמוס פרישמן כתב בהודעה רשמית: "האירועים במשחקים האחרונים הורסים את הענף שכולנו אוהבים ולא נוכל לעבור עליהם לסדר היום. כבר בימים הקרובים, אני מתכוון להיפגש עם יו"ר המנהלת ארי שטיינברג, לאחד כוחות ולמצוא את הדרכים כדי למנוע את האירועים האלו. לא נוכל לפתוח את העונה הבאה בליגת העל, בלי לדעת שיש לנו את הכלים למנוע אירועים מסוג זה, הן בדרכי ענישה והן בדרכים אחרות. אני לא רוצה לחכות שיקרה אסון באחד מאולמות הכדורסל, אני רוצה לנסות למנוע אותו".

היו"ר הוסיף: "אני מתכוון לפנות לשר התרבות והספורט ח"כ מיקי זוהר, כדי שיסייע לכולנו לפתור את בעיית האלימות הגואה במגרשי הכדורסל. מי שחושב שנוכל לקבל ולהכיל אירועים כאלו טועה. הנהלת האיגוד תקיים דיונים בנושא במהלך הפגרה כדי שכולנו נגיע מוכנים יותר לעונה הבאה. אני מקווה שהנהלות הקבוצות ידעו גם הן לסייע לנו ככל הניתן למגר את התופעה המסוכנת הזו ואני מתכוון להיפגש עם כולם יחד ולחוד. כבר תואמה פגישה עם ניצב פרץ עמר, מפקד מחוז ת"א במשטרה, כדי לדון ולקבוע עקרונות לקראת עונת המשחקים הבאה".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW